Неділя, 3 Грудня, 2023

9 цікавих bluetooth-клавіатур з Aliexpress

Bluetooth-клавіатура в основному використовується як додатковий маніпулятор, наприклад, для смартфона, планшета або телевізора. Вона менша за звичайну, є складані варіанти і моделі з тачпадом.

Bluetooth-клавіатури працюють з усіма операційними системами – чи то Windows, Android або iOS. Зрозуміло, можливості конкретної моделі краще уважно читати на сайті. Один із мінусів китайських клавіатур – це відсутність кириличної розкладки. Але цей недолік усувається за допомогою комплекту наклейок.

Купуючи клавіатуру, потрібно звернути увагу на два моменти. З клавіатурами не поставляється bluetooth адаптер – це важливо, тільки якщо ви вирішите підключити її до комп’ютера. У комплекті немає батарейок.

TechToday підібрав 9 цікавих, на наш погляд, варіантів bluetooth-клавіатур. Що стосується якості, то ми орієнтувалися на кількість позитивних відгуків про товар.

K12BT-1 Zoweetek

Bluetooth-клавіатура за розмірами трохи менше ноутбучної

Клавіатура з тачпадом, працює від батарейок AAA. За розмірами трохи менше ноутбучної, є індикатор низького заряду. Посилання.

RV77 bluetooth-клавіатура

Bluetooth-клавіатура в якої багато добрих відгуків

Складана клавіатура в алюмінієвому корпусі (як стверджує продавець). Багато добрих відгуків, поставляється в білому або чорному кольорі. Посилання.

Docooler C3353

Bluetooth-клавіатура працює від вбудованої батареї

Ще одна складана клавіатура, цього разу з тачпадом і декількома індикаторами. Працює від вбудованої батареї, заряджається за допомогою USB. Є в сірому і білому кольорі. Посилання.

Rii mini i25

Bluetooth-клавіатура в якій з одного боку клавіатура, а з іншого універсальний пульт

Пристрій цікавий тим, що з одного боку в нього клавіатура, а з іншого – універсальний пульт. Має бути зручно для управління телевізором. У коментарях пишуть, що є один недолік – цифри не винесені окремо, а розташовані на клавішах. Щоб ввести цифри, потрібно натиснути функціональну клавішу. Посилання.

Leory IS11-BT05

Bluetooth-клавіатура з якої можна набирати текст, тримаючи її у двох руках

Невелика клавіатура, з якої можна набирати текст, тримаючи її у двох руках. Тонка, легка, заряджається протягом двох годин, є тачпад. Посилання.

Zienstar mini keyboard

Bluetooth-клавіатура в цікавому дизайні

Звичайна клавіатура зменшеного розміру. Є в різних кольорах: сріблястий, чорний, золотистий. Посилання.

Rii mini X1

Bluetooth-клавіатура , яка за розмірами буде трохи більше за смартфон

Міні-клавіатура, яка за розмірами буде трохи більше за смартфон. У такі розміри примудрилися ще й тачпад вмістити. Посилання.

Oxa ZB17300

Bluetooth-клавіатура для iOS, Android, Windows

В описі клавіатури зазначено, що вона працює з iPad і взагалі продукцією Apple. Разом з тим, на самій клавіатурі присутні клавіші Android і Windows, та й у коментарях пишуть, що з цими ОС цілком собі добре працює. Посилання.

Landfox Wireless Bluetooth Mini Keyboard

Bluetooth-клавіатура недорога та маленька

Недорога міні-клавіатура, за розмірами приблизно як половина стандартної. Є в білому і чорному кольорі. Посилання.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися