Яких технологій позбувся Крим

Американські компанії продовжують залишати Крим, щоб виконати санкції, які ввели США проти цього регіону. Їх запровадили 19 грудня, і до сьогодні вже декілька крупних технологічних компаній припинили працювати на території півострова. Ці компанії, які перераховані нижче, не мають права прямо або побічно надавати послуги на території Криму.

1. Valve

Ігрова корпорація заборонила жителям Криму здійснювати транзакції у своєму сервісі цифрової дистрибуції Steam відразу після січневих новорічних канікул. Якщо ж користувачі з півострова спробують все ж таки оформити замовлення, система виведе їм повідомлення про неможливість завершити покупку «через обмеження на торгівлю в США».

2. GoDaddy

Один з найбільших доменних реєстраторів – компанія GoDaddy – припинив обслуговування доменних імен, які зареєстрували жителі Криму. Тепер ці назви для сайтів та онлайн-сервісів вільні.

3. Visa та MasterCard

Платіжні системи Visa та MasterCard також припинили свою діяльність на півострові.

4. Apple

«Яблучна» компанія офіційно не підтверджує припинення своєї роботи. Але розробники, які співпрацюють з нею, вже отримали лист про блокування. Роздрібні магазини отримали повідомлення про припинення поставок iPhone, а самі жителі вже не можуть завантажувати програми з App Store.

5. PayPal

Міжнародний сервіс PayPal, що дозволяє клієнтам оплачувати рахунки і покупки в інтернет-магазинах, припинив обслуговувати жителів Криму.

6. Google

Пошуковий гігант також починає блокувати свої сервіси для жителів кримського півострова. Першим відключати акаунти кримчан почав рекламний сервіс AdSense, який заморозив невиплачені кошти. За ним послідували Google Play та інші служби.

7. eBay

Компанія повідомила всіх клієнтів у Криму про ситуацію та вибачилася. Обіцяє повернутися, коли обставини в регіоні зміняться.

8. Hewlett-Packard і Dell

Про те, що найбільші американські IT-компанії зажадали від партнерів припинити продаж своєї продукції в Криму, стало відомо 26 січня 2015 року. HP та Dell заборонили з 1 лютого 2015 року всі операції з юридичними особами, зареєстрованими на півострові.

 

5 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я