В Уанеті стартують онлайн-курси з підготовки до ЗНО

Освітня платформа Prometheus, де нещодавно закінчилися перші в історії України безоплатні онлайн-курси, підготує старшокласників до складання зовнішнього незалежного оцінювання, за результатами якого вони вступатимуть до вищих навчальних закладів. Предмети, що будуть охоплені, – це математика, фізика і хімія. Перші два курси стартують 16 лютого, а третій – 21-го.

Триватиме підготовка 6-8 тижнів. За цей час неможливо пройти всю програму, тож автори курсів зробили акцент на важливих темах. У математиці це елементи теорій числових, алгебраїчних, тригонометричних та логарифмічних виразів, рівнянь та нерівностей, базові основи планіметрії тощо. На курсі з фізики основний акцент зроблять на механіці, а з хімії – на розділі «Загальна хімія», який проходять у старших класах. Ознайомитися з повними програмами можна за посиланням.

Курс з математики читатиме доцент Одеського національного університету ім. І. Мечникова Сергій Зеленін, з хімії – доцент Одеського національного медичного університету Володимир Немерцалов, а з фізики – директор Овідіопольського НВК, вчитель-методист Сергій Колебошин.

За матеріалами AIN.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я