Вівторок, 18 Червня, 2024

Якщо Skype не підходить для конференцій

Віддалені наради можуть проходити для вас так, наче ви знаходитеся в одній кімнаті з колегами. Сучасні технології дозволять вам обмінюватися миттєвими повідомленнями, бачити доповідачів по відеозв’язку та пересилати файли. Одним із найвідоміших сервісів для подібних конференцій є Skype. А ось добірка схожих за можливостями альтернатив.

1. Cisco WebEx

Виробник мережевих продуктів Cisco також пропонує власні рішення для проведення нарад. WebEx надає доступ з будь-яких пристроїв, підтримує спільну роботу з документами і робочим столом, обмін текстовими повідомленнями і файлами. Цей сервіс дозволяє записувати наради, а потім викладати записи на сервер, щоб їх змогли подивитися інші.

За $64 на місяць сервіс надає: підтримку до 25 учасників, одну віртуальну кімнату, пакет голосового зв’язку VoIP на 25000 хвилин на місяць. При цьому необхідно оплатити ліцензію мінімум на один рік. За додаткові гроші можна розширити кількість учасників до 1000 осіб.

2. Videolink2.me

Перевага сервісу Videolink2.me – у простоті його використання, а також у його безплатності. З’єднання встановлюється за посиланням URL, і щоб приєднатися до конференції, достатньо перейти за ним у браузері. Самі розробники сервісу кажуть, що посилання, яке вони також називають videolink, – це ніби адреса віртуальної кімнати. Організатор може захистити вхід до неї паролем.

Під час відеоконференції учасники можуть обмінюватися файлами і миттєвими повідомленнями, демонструвати фото й зображення екрана. Окрім цього, кожен може створити персональну сторінку в Videolink2.me з постійним посиланням. Вона стане входом у його віртуальну кімнату. Крім зарезервованої URL-адреси, її власник також може змінити оформлення сторінки, додати привітання і розмістити своє фото.

Сервіс безплатний для використання, а бізнес-версія дозволяє вбудовувати його на корпоративний сайт. Розробники також не розкривають максимальну кількість учасників конференції у Videolink2.me.

3. VIPole

Автори цього месенджера роблять ставку на захист комунікації. Для цього він надає шифрування AES-256 і RSA-3072, проводить шифрування на клієнтах без участі сервера. Для обміну даними між клієнтами та сервером використовуються захищені канали TLS. Інформація на диску також зберігається в зашифрованому вигляді. Для захисту від популярних загроз цей месенджер також надає:

 • підмінну секретну фразу для безпечного відкриття програми, якщо користувача хтось примушує;
 • віртуальну клавіатуру для захисту від кейлогерів;
 • дистанційне закриття програми VIPole;
 • блокування та вихід з програми при неактивності;
 • можливість видалити будь прийняте і відправлене повідомлення.

Ці опції захисту доповнені традиційними для бізнес-комунікаторів інструментами: текстовий, відео- та аудіозв’язок, пересилання та зберігання файлів, менеджер нотаток, календар та органайзер.

VIPole розповсюджується у кількох варіантах. Один з них – безплатний, але він підтримує конференції до 9 осіб. Можна також встановити власний сервер або сплатити по $9 за кожного користувача на місяць, щоб зняти всі обмеження.

4. Oovoo

Програма ooVoo дозволяє інтегрувати спілкування з Facebook, Twitter, поштою Gmail, знаходити друзів за допомогою пошуку, а також проводити звичні відео- та аудіоконференції. При цьому відеодзвінки можна записувати на диск. OoVoo дозволяє спілкуватися з користувачами, які не мають встановленої програми. Для цього утиліта надасть посилання, яка відкриває в браузері вікно з відеокартинкою.

Комунікатор ooVoo розповсюджується безкоштовно і має такі обмеження: до 12 користувачів у конференціях, до 6 учасників текстового чату, пересилання файлів до 25 МБ. Розробники додатка отримують гроші з реклами, яка відображається у вікні ooVoo. Відключити її можна за допомогою платного акаунту.

5. Adobe Connect

Продукт Adobe Connect націлений на різні категорії користувачів – від невеликих компаній до корпорацій. Для цього він пропонує набір додатків, які допоможуть організувати та провести подію. Наприклад, можна підключити модуль MP3 та відтворювати музику. Або активувати модуль дзвінка, щоб учасники могли сповіщати про свої потреби. Для ведучих можна встановити спеціальний таймер, щоб вони бачили наявний для виступу час. Окрім цього, Adobe Connect надає такі можливості:

 • сумісність з мобільними пристроями;
 • багатий асортимент мультимедійних опцій;
 • запис відео та аудіо у високій якості;
 • можливість інтегрувати відеоконференції;
 • кімнати для обговорення конфіденційних питань;
 • набір інструментів для кооперації над проектами;
 • інтеграція з Microsoft Outlook;
 • аналітика та трекінг, запис і архівування.

Найдешевший тарифний план Adobe Connect Meetings коштує $500 на рік та підтримує до 100 учасників.

6. ClickWebinar

ClickWebinar має простий інтерфейс, у якому можна швидко розібратися. Сервіс підтримує інтеграцію з такими рішеннями, як Microsoft Office, Adobe, Google Calendar, YouTube, Facebook, Twitter, LinkedIn, Flickr. Це дозволяє завантажувати з них контент та показувати його на нараді. Останню також можна записувати, при цьому зберігається не тільки вікно презентації, а вся робоча частина: чат, відео, відео спікера тощо. Під час вебінару так само можна показати робочий стіл, створити опитування і малювати на дошці. Мікрофон можна передати будь-якому користувачеві або призначити його спікером.

Сервіс розповсюджується платно, але надає безкоштовний 30-денний пробний період. Тарифні плани починаються від $30 на місяць і дозволяють залучати до 1000 учасників.

7. Trueconf

Розробник конференц-рішень Trueconf випускає кілька продуктів. Це безплатний TrueConf Server Free та TrueConf Server. Безплатне рішення підходить для організацій будь-яких типів відеоконференцій з максимальною кількістю учасників до 6 осіб. Учасникам будуть доступні клієнтські програми для будь-яких платформ, набір інструментів спільної роботи, підтримка WebRTC-конференцій та інтеграція із SIP-обладнанням. Платне рішення знімає обмеження та дозволяє передавати навіть відео UltraHD 4K для 250 користувачів.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися