Середа, 19 Червня, 2024

Яку програму не варто інсталювати в смартфон

Якщо хочеться, щоб смартфон працював так само швидко, як і раніше, тоді варто шукати альтернативи мобільному клієнту Facebook. Експерти стверджують, що ця утиліта – найбільше гальмо для телефона.

Мобільний клієнт соцмережі є одним із бестселерів у Google Play Store – кількість його завантажень уже давно перевалила за мільярд. Однак експерти антивірусної компанії AVG попереджають, що ця програма споживає занадто багато ресурсів.

 

Спеціалісти протестували найпопулярніші додатки з Google Play, щоб з’ясувати їхній вплив на продуктивність мобільних пристроїв, з витрачанням заряду батареї, трафіком і місцем у пам’яті включно. Окрім лідера Facebook, до першої п’ятірки потрапили й інші популярні соціальні мережі: третє місце посіла Instagram, а слідом за нею, на четвертій сходинці, розташувався додаток Path. Трохи не наздогнав Facebook за «ненажерливістю» музичний сервіс Spotify – йому дісталося «срібло», а в кінці «топ-5» – інтернет-магазин Amazon Android.

Фахівці AVG пояснюють «лідерство» клієнтів соцмереж тим, що вони найдовше працюють у фоновому режимі, а також постійно оновлюються і обростають новими функціями. Це в першу чергу позначається на обсязі мобільного трафіку і тривалості автономної роботи смартфонів. Крім того, у них постійно зростає частка мультимедійного контенту, що веде до зростання обсягу та кількості збережених файлів.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися