Середа, 22 Травня, 2024

Як контролювати бюджет смартфоном

Сьогодні необхідність контролювати свої фінанси зросла як ніколи. Пропонуємо огляд найкращих для цього мобільних додатків.

AndroMoney

Це зручний додаток з великою кількістю функцій, інструментів та режимів. У ньому ви можете скласти свій бюджет як на день, так і на рік наперед, а також для окремої категорії. Доходи та витрати показуються як у вигляді виписок, так і діаграм. В останньому випадку ви можете наочно побачити, на що витрачаєте гроші. Ви можете користуватись AndroMoney на iOS, Android, а також з комп’ютера – для цього є хмарна версія продукту.

CoinKeeper

Цей додаток вирізняється з-поміж інших своїм простим та наочним інтерфейсом. Там усе на своєму місці та під рукою, навіть незважаючи на маленькі екрани смартфонів. Щоб записати, наприклад, покупки в магазині, берете цей пункт і наводите ним на готівку або карту. Потім записуєте суму, і все – запис створено. Функціональність CoinKeeper стандартна: різноманітні виписки, діаграми, види витрат та доходів. Працює додаток безоплатно на iOS та Android.

CashTrails

Один з перших фінансових менеджерів на iPhone, що пам’ятає ще дебютні версії цього пристрою. У ньому ви можете вести одразу декілька рахунків, працювати з тегами, об’єднувати записи в групи, працювати з різними валютами, будувати графіки та багато чого іншого. Доступний CashTrails лише на iOS, є як безоплатна версія продукту (з обмеженням за кількістю записів), так і платна, що коштує $9,99.

Piggy Bank

З додатком Piggy Bank ви зможете накопичувати гроші за допомогою свого пристрою. Там можна створювати цілі накопичення та візуалізувати прогрес заповнення скарбнички. Це допомагає відстежувати, скільки ви зібрали у скарбничці реальній. Програма безплатна і доступна тільки на Android.

Financius

Популярна програма, що робить акцент на рахунках та транзакціях. Жодних бюджетів та планувань – тільки суха статистика, скільки ви витрачаєте та отримуєте. Але головна особливість додатка в тому, що тут можна одночасно вести декілька акаунтів та працювати з різними валютами. Для чого? Можна підключити членів родини, можна слідкувати окремо за різними сферами життя – усе залежить від вашої фантазії. Financius безоплатний, але доступний тільки на Android.

Family budget

А цей додаток, навпаки, основний наголос робить саме на керуванні бюджетом. До того ж не персональним, а родинним, що можна зрозуміти з назви. У Family budget  ви зможете планувати прибутки та витрати, візуалізувати та зіставляти їх із реальним станом справ. Ви також зможете працювати з різними рахунками, валютами та категоріями витрат. Програма нічого не коштує, працює під Android, а також синхронізується з веб-сервісом koshelek.org.

Finance PM – Expense Manager

Окрім стандартних функцій (гаманці, планування, контроль витрат тощо), у Finance PM ви також можете опрацьовувати власні борги, стежити за переказами коштів, а також користуватись шаблонами регулярних операцій, що дуже зручно при великій їх кількості. Але така велика функціональність має й свої недоліки: інтерфейс додатка доволі перевантажений, і до нього треба звикати. Платити за користування програмою не доведеться, і, окрім Android, є веб-версія сервісу з можливістю синхронізації.

Toshl Finance

А ось у цій програмі інтерфейс, навпаки, один з кращих. У Toshl за вашими фінансовими справами слідкуватиме чортик-помічник. Він допоможе вам працювати з доходами, видатками, загальним бюджетом і статистикою. Заповнення всіх необхідних форм та навігація дуже прості, а про важливі події (наприклад, перевищення запланованих видатків) чортик-помічник сповістить вас автоматично. Програма безплатна та працює на всіх популярних мобільних платформах.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися