Вівторок, 21 Травня, 2024

Який краще всього купити 11 Айфон?

Яку бюджетну модель iPhone обрати цього року? Мабуть, це основний запит усіх потенційних користувачів техніки Apple. Час розставити усі крапки над «і».

Отож, сьогодні вибір моделей великий, особливо після виходу 12-ї лінійки. Звичайно, усьому своя ціна. Якщо цікавить потужний, але все ж доволі продуктивний варіант нового покоління смартфонів, то рекомендуємо звернути увагу на iPhone 11.

bcDl60NLP5bda4hYgC1aMVzdYKCL0pmsEFfZJql_0bEukUWIDpS0X3Rr5A4gvQOCnxkNdN75TIynqrDDjj0MJUwFa_QF1Ip2JoQy-cj5rzPiIT2iX_o6h4RzHPfilQ=s1600

 

У чому ж його перевага?

Перш за все, iPhone 11 – найбільш доступна модель на 2021 рік. Його і далі рекламують та обирають тисячі людей по всьому світі, а значить – інтерес до моделі стабільно високий. Особливо він починав підійматися тоді, коли ціна різко пішла на спад.

Купити iPhone 11 можна у п`ятьох варіантах: білий, чорний, жовтий, червоний, м’ятний та фіолетовий. Саме останній колір, до слова, став легендарним і довгий період часу був у всіх на вустах. Згодом 12-та лінійка довипустила iPhone 12 та 12 mini у такому ж хітовому відтінку.

Дизайн

Зовні від попередника iPhone 11 відрізняється тільки наявністю другої камери у вигляді квадратної. Вона злегка виступає на корпусі, але це зовсім не недолік. Швидше навпаки – додає особливого шарму. Зрештою так почалась ціла епоха нової «філософії» у смартфонах Apple. Тут камера – частина монолітної структури. До речі, увесь телефон виконаний із переробленого алюмінію, тому екологи одразу оцінили старання копанії. За це їй величезний респект.

Також варто зазначити, що  цій моделі яблучко на задній панелі переїхало у самісінький центр корпусу. Тепер виглядає набагато естетичніше.

За габаритами iPhone 11 складає таку картину: довжина – 150,9 мм, ширина – 75,7 мм, товщина – 8,3 мм. При цьому вага – незначна . Усього 194 грамів.

Продуктивність та автономність

Як і годиться новій лінійці, iPhone 11 працює на абсолютно новій платформі – Applе A13. Також збільшився і об`єм оперативної пам’яті. Тепер він становить 3,75 ГБ, у порівнянні із iPhone Xr. Він, до слова, може похвалитися лише 3-ма ГБ.

Стосовно тривалості від одного заряду, то 2 дні він цілком у змозі протриматися. Варто лише спробувати один маленький лайфхак: заряджати краще раз на 2 ночі, таким чином, аби день користуватися, ніч без зарядки. Наступного дня повторюємо маніпуляцію, а вже ввечері ставимо на зарядку до наступного ранку. Таким чином ви зможете якомога довщше зберегти показники автономності вашого новенького iPhone 11.

Отож, якщо більшість «за» уже прозвучало, то варто зазначити, що купити iPhone 11 – новенький та такий крутий – ви завжди можете у мережі магазинів Apple Room. Компанія працює на ринку техніки вже близько 10-ти років та має тисячі схвальних відгуків та стільки ж постійних клієнтів по всій Україні…і не тільки!

Не барись: купити iPhone 11 ще ніколи не було так просто! Завітай в Apple Room та стань щасливим власником крутого гаджета!

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися