П’ятниця, 14 Червня, 2024

Японія хоче встановити на Місяці земну гравітацію

Запропонована японцями конструкція заввишки 400 метрів зможе створити на Місяці близьку до земної силу тяжіння. Це дозволить людям перебувати в позаземних умовах більш тривалий термін, ніж можливо сьогодні.

Дослідники та інженери з Університету Кіото та корпорації Kajima опублікували спільну пропозицію з трьох окремих елементів. Перший називається «Скло» і спрямований на те, щоб імітувати гравітацію на Місяці та Марсі за допомогою відцентрової сили. Сила тяжіння на Місяці та Марсі становить приблизно 16,5% і 37,9% земної.

Lunar Glass і Mars Glass – це масивні обертові конуси, які використовуватимуть відцентрову силу, щоб імітувати вплив земного тяжіння. Ці конуси матимуть приблизний радіус 100 метрів і висоту 400 метрів. Вони обертатимуться кожні 20 секунд, створюючи відцентрове прискорення від 1g для тих, хто всередині (1g — гравітація на Землі).

Дослідники орієнтуються на останню половину 21 століття для будівництва Lunar Glass. Однак поки що це виглядає невиправдано оптимістично, враховуючи відсутність необхідних технологій та матеріалів для цього.

Другим елементом плану є біомний комплекс для переміщення зменшеної екосистеми в космос. Це місце, де жили б люди-дослідники.

Останнім елементом пропозиції є «Hexagon Space Track», або Hexatrack – високошвидкісна транспортна інфраструктура, яка могла б з’єднати Землю, Марс і Місяць. Hexatrack потребує принаймні трьох різних станцій: одна на супутнику Марса Фобос, одна на орбіті Землі та одна навколо Місяця (ймовірно, це буде запланована Lunar Gateway).

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися