Середа, 6 Грудня, 2023

Алло, дзвоню з метро

Харківська підземка скоро повністю буде покрита мобільним зв’язком: оператор продовжує розширювати свою мережу в ній. Нещодавно на зв’язок вийшла Олексіївська лінія, на якій доступні такі ж сервіси мобільного зв’язку, як і абонентам МТС на поверхні, з мобільним інтернетом включно.

Зараз мобільна мережа оператора доступна також на Салтівській лінії харківського метрополітену, а до кінця року вона також з’явиться на Холодногірсько-Заводській лінії.

«Пасажири Харківського метрополітену вже встигли оцінити високі швидкості мобільного інтернету, ми бачимо це по активному користуванню послугами, – зазначає Людмила Бахтіна, директор Північного територіального управління «МТС Україна». – Як ми й очікували, найбільш популярним сервісом виявився мобільний інтернет – у середньому на одній станції метро абоненти «МТС Україна» використовують за день близько 2 ГБ мобільного інтернету. Досить популярними є і голосові послуги в метро – в очікуванні поїзда пасажири однієї станції метро розмовляють у середньому протягом 5000 хвилин на день».

Мобільна мережа «МТС Україна» в харківській підземці побудована на сучасному обладнанні ізраїльської фірми Corning MobileAccess LTD. Дане обладнання має великий ресурс ємності, забезпечує абонентам в метро всі сервіси технології 2G (GSM, EDGE/GPRS) і готове до впровадження 3G.

Окрім можливості користуватися в метро мобільним зв’язком від «МТС Україна», жителі Харкова та гості міста отримали від оператора подарунок – першу у світі повноцінну мобільну бібліотеку в метро. Вона розташована в холі станції метро Пушкінська, і її читачем зможе стати кожен, у кого є смартфон або планшет. Детальніше про роботу в ній читайте в наших попередніх матеріалах.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися