Понеділок, 27 Травня, 2024

YouTube блокує перегляд відео у браузері Microsoft Edge

Користувачі Microsoft Edge, які використовують суворіші налаштування конфіденційності в інтернеті, виявили, що Google блокує їм перегляд відео YouTube. Причиною може бути те, що ці налаштування втручаються в рекламний бізнес пошукового гіганта.

На початку цього року Google почав експериментувати з блокуванням відтворення відео для людей, які використовували блокувальники реклами. Якщо ви запустили блокувальник реклами, YouTube міг виявити це та відмовитися надавати вам будь-який контент, доки користувач не розблокує показ реклами. Google дотримується позиції, що люди, які не хочуть реклами, мають підписатися на платний тариф YouTube Premium.

Схоже, що зараз це відбувається з деякими користувачами Edge, які вибрали параметр Strict із функцією запобігання відстеження браузера, яка блокує трекери і гарантує, що реклама має мінімальний рівень персоналізації. Тобто це налаштування обмежує кількість персональних даних, які Google може отримати з браузера, щоб краще показувати цільову рекламу.

Для відновлення можливості переглядати відео на YouTube користувачам Edge доведеться перейти від суворого налаштування до середнього збалансованого режиму.

Частина проблеми з рекламою YouTube полягає в тому, що вона часом виявляється дуже нав’язливою. Наприклад, YouTube показує рекламу під час паузи. Але він також показує кілька рекламних оголошень поспіль і які неможливо пропустити. Іноді це 5 рекламних оголошень поспіль, які не можна пропустити.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися