YouTube Red планує в кінотеатрах показувати свій наступний фільм

YouTube повторює дії своїх найближчих конкурентів Amazon та Netflix і пробує нову стратегію розповсюдження свого оригінального контенту

YouTube повторює дії своїх найближчих конкурентів Amazon та Netflix і пробує нову стратегію розповсюдження свого оригінального контенту. Свій наступний фільм сервіс YouTube Red планує показувати також у кінотеатрах.

Запланований до зйомок фільм називається «Клуб стерв’ятників» (Vulture Club). У ньому знімається Сьюзан Сарандон в ролі медсестри, чий син-журналіст потрапив у полон до терористів.

Нова стратегія розповсюдження контенту суттєво відрізняється від попередньої, за якою фільми були доступні виключно користувачам платної версії YouTube Red. Однак торік сервіс також пробував показувати в кінотеатрах фільм Everything: Gigi Gorgeous. Планувався до показу в кінотеатрах також Super Size Me 2: Holy Chicken!, але цей проект законсервували через сексуальні скандали в Голлівуді.

Поки що інформації про Vulture Club та деталі проекту невідомі. У YouTube немає навіть партнера для прокату фільму в кінотеатрах.