Понеділок, 4 Грудня, 2023

YouTube запустив краудфандінг

Сервіс відеохостингу Google запустив анонсовану в червні послугу фінансування відео самими глядачами. Нова функція краудфандінгу Fan Funding поки що доступна на YouTube користувачам в Австралії, Японії, Мексиці та США, але її обіцяють розширити на інші країни.

Так виглядає вікно для пожертвувань на YouTube

Після проходження блогером реєстрації на сторінці його каналу з’являється кнопка підтримки проекту. Кожен глядач щодня може пожертвувати від одного долара до п’ятисот, і повернути їх не можна. При цьому сам YouTube від цієї суми забирає комісію $0,21 з кожної оплати та додатково 5% від суми. Однак у Мексиці фіксована частина збору значно більша – вона становить $2,70.

З пожертви у $10 американському блогеру сервіс залишить собі $0,71 ($0,21 + 5%x$10) . Решта грошей піде автору, який таким чином отримає фінансову підтримку для створення нових роликів, кліпів або фільмів.

Експерти вже оцінили нововведення позитивно. Вони прогнозують, що YouTube з його мільярдом користувачів зможе конкурувати з такими краудфандінговими платформами, як KickStarter, IndieGogo та Patreon.

Фото: AndroidPolice

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися