З вашого Android можуть зникнути контакти, якщо вимкнути синхронізацію контактів

Досі, коли користувачі вимикали синхронізацію для контактів, їхні облікові записи Google просто припиняли оновлюватися із «хмари».

Якщо ви покладаєтеся на сихронізацію контактів у ваших смартфонах за допомогою свого облікового запису Google, ви можете стати жертвою його оновлення. Google оновив процес синхронізації через програму Google Contacts контактів, збережених у вашому обліковому записі. У результаті деякі контакти можуть бути видалені, якщо ви пізніше вимкнете синхронізацію. Ця зміна поширюється на всі пристрої Android через Google Play Services v23.20.

Досі, коли користувачі вимикали синхронізацію для контактів, їхні облікові записи Google просто припиняли оновлюватися із «хмари».

Однак оновлення системи Google Play від травня 2023 року змінює ситуацію. Згідно її опису, вона має спростити підтримку двох окремих списків контактів на різних телефонах, водночас користуючись одним обліковим записом. Це може бути корисним, коли ви налаштовуєте робочий телефон, але хочете уникнути додавання робочих контактів до свого особистого облікового запису Google, незважаючи на те, що обліковий запис потрібен для інших програм на пристрої, як-от Gmail або відстеження фізичної активності.

Однак при вимиканні синхронізації можливе повне зникнення контактів. Подивитися на статус перемикача можна в розділі Налаштування > Паролі та облікові записи > ваш обліковий запис Google > Синхронізація облікового запису > Контакти.

«Якщо вимкнути синхронізацію за допомогою синхронізації контактів Google, усі раніше синхронізовані контакти буде видалено з вашого телефону Android», – йдеться в описі.

Щоб уникнути проблем, варто створювати резервні копії своїх контактів на диску телефона.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я