Субота, 25 Травня, 2024

П’ять причин не грати в Angry Birds 2

Нещодавно компанія Rovio випустила сиквел своєї відомої гри Angry Birds. Друга частина суттєво відрізняється від першої. І не завжди у кращий бік. Ось п’ять причин, через які вона напевне не повторить успіх оригіналу.

Комерціалізація

На відміну від оригіналу, Angry Birds 2 – гра безоплатна. Покупки можна робити в самій грі. Закінчилися птахи на рівні? Купуйте! Закінчилися життя при проходженні гри? Купуйте! Хочете мати класні заклинання? Купуйте. А якщо не хочете витрачати гроші, дивіться рекламні ролики прямо посеред гри. І, що найсмішніше, ці ролики часто пропонуються тоді, коли зовсім не потрібні. А от коли в тебе не залишилось пташок, а на рівні ще є одна свинка – дзуськи. І хоч таке трапляється нечасто, але приємного додає мало.

Стиль гри

Angry Birds 2 більше нагадує екшен, ніж головоломку. І дійсно, напружувати мозок тут можна нечасто. Іноді один постріл знищує всі декорації разом із свинками на рівні. І якщо в першій частині набрати три зірки було проблематично, то у другій це дуже легко.

Затягнутість

За півтора тижні гри я пройшов лише чотири з половиною сюжетних рівнів. А їх набагато більше. Причому грав я на початку досить жваво – по годині-півтори. Але це і не дивно. Чим більше ви граєте, тим більше реклами подивитесь або купите ігрової валюти.

Зайнятість девайса

Гра зроблена так, що при згортанні вона фактично закривається. Тож якщо ви чекаєте на повідомлення у Facebook чи Viber, прочитати його буде проблематично.

Нестабільність

Як це не дивно, але на моєму iPad гра часто (принаймні раз на день) вилітає. Причому перевстановлення проблему не вирішило. Справедливості заради додам, що це зовсім некритично, адже вильоти зазвичай відбуваються на загальній мапі, а не на рівні. Прогрес же при цьому зберігається.

І одна причина, щоб зіграти

Але, незважаючи ні на що, Angry Birds 2 – гра класна. Вона викликає емоції (нехай часто і роздратування), а це найголовніше.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися