Неділя, 25 Лютого, 2024

З’явився спосіб зберегти цінні дані із соцмереж

Соцмережі сьогодні захопили світ, і вони навіть уже змінюють те, як працює інтернет. Вони стали місцем, де мільярди людей спілкуються, обмінюються унікальним контентом чи використовують їх для зберігання персональних відео та фото. Однак при цьому мало хто задумується, що ця інформація висить на волосині: втрата доступу до свого акаунту означає втрату всієї завантаженої в нього інформації. Соцмережі не пропонують інструментів резервного копіювання даних, але це хоче зробити «Лабораторія Касперського».

bufer-obmena01

«Лабораторія Касперського» анонсувала сервіс FFForget, який дозволить створювати резервну копію всієї інформації користувача із соціальних мереж – фотографій, постів, відео та іншого контенту. Розробники кажуть, що їхнє рішення дозволить в будь-який момент видалити свій аккаунт, не замислюючись про збереження важливих даних. Творці також називають інші переваги сервісу: з ним можна буде не боятися втрати цінної інформації через блокування акаунту або соцмережі.

На час запуску FFForget зможе працювати з чотирма соцмережами: Facebook, Google+, Twitter та Instagram. У безплатній версії FFForget можна буде вручну створити резервну копію даних з будь-якої соцмережі, активувати шифрування даних. При цьому не буде реклами. Преміум-версія сервісу за приблизно 70 грн на місяць запропонує автоматичний бекап з кількох соцмереж, налаштовуваним шифруванням та інші функції.

Зараз «Лабораторія Касперського» пропонує всім бажаючим залишити заявку на бета-тестування FFForget, яке стартує на початку 2017 року.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися