Вівторок, 23 Квітня, 2024

Як швидко закривати завислі програми

Причин для збою у будь-якої програми необмежена кількість, але результат один: вона перестає відповідати на натиснення кнопок та зупиняється. Для завершення роботи таких завислих Windows-процесів створено безліч утиліт. Але з Process Closer можна закривати такі збійні додатки одним рухом мишки.

Ця програма відрізняється від своїх аналогів максимальною простотою використання. Вона вміє автоматично визначати не завмерлі процеси і пропонує користувачеві завершити їхню роботу.

Після запуску додаток доступний у системному треї. Кліком по його іконці або натисканням комбінації клавіш Ctrl+Shift+C викликається невелике вікно, що служить для ручного завершення роботи якоїсь програми. Досить клацнути по ньому правою кнопкою миші і перетягнути курсор на потрібне вікно.

У налаштуваннях Process Closer можна змінити параметри завершення процесу, приміром, скористатися можливістю завершення всього дерева процесів, а не тільки батьківського, змінити інтервал для визначення завислих процесів чи вимкнути запит підтвердження на завершення.

Поширюється Process Closer безоплатно для особистого та комерційного використання, мова інтерфейсу – англійська. У комплекті з інсталятором поставляється і портативна версія програми, яка не потребує установки.

 

1 коментар

Comments are closed.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися