Неділя, 21 Квітня, 2024

11 веселих мобільних ігор, що працюють, коли у вас немає інтернету

При вимкненні електрики базові станції переходять в енергоощадний режим, і ваш смартфон залишається без мобільного інтернету. У такі періоди врятують додатки, що працюють офлайн. Це можуть бути записані в пам’ять смартфона книги, фільми, музика, а також ігри. Хоча багато ігор сьогодні вимагають постійного інтернет-підключення навіть для того, щоб їх просто запустити. Але все ще є ігри, які доступні в повністю офлайновому режимі.

Alto’s Odyssey

Безсумнівно, Alto’s Odyssey — одна з найкрасивіших ігор, у які можна грати на смартфоні. Але в неї також неймовірно весело грати.

Alto’s Odyssey має все, що робило її попередницю, Alto’s Adventure, чудовою. Це означає інтуїтивно зрозумілі та прості в освоєнні елементи керування, прекрасну атмосферу та багато місць для дослідження. Ваша мета — пройти якомога далі, досліджуючи різні місця та дізнаючись їхні секрети.

По дорозі ви також розблокуєте інших персонажів, яких зможете використовувати у своїй пригоді. Загалом, ця гра надзвичайно весела, і вам сподобається відчувати новий світ із прекрасними місцями. І якщо ви вважаєте, що Apple Arcade того вартий, то вам сподобається грати в Alto’s Odyssey — Remastered, яка виглядає навіть краще, ніж оригінал.

Alto’s Odyssey безкоштовна для Android, але має покупки, і $0,99 для iOS.

[appbox googleplay com.noodlecake.altosodyssey ]

[appbox appstore id1182456409 ]

Plague Inc.

Якщо ви коли-небудь грали у флеш-гру Pandemic, вам сподобається Plague Inc. Концепція та сама: ваша мета — поширити чуму, заразити світ і знищити людство.

Звучить так, ніби це було б легко, але це стратегічна гра за своєю суттю — не настільки складна, щоб ви хотіли кинути, але вона пропонує достатньо викликів, щоб ви продовжили грати. Кожна країна докладе всіх зусиль, щоб зупинити епідемію чуми, тож вам потрібно бути швидкими та кмітливими, щоб зупинити їх.

Завантажити Plague Inc. для Android (безкоштовно, доступні покупки через додаток) | iOS ($0,99).

[appbox googleplay com.miniclip.plagueinc ]

[appbox appstore id525818839 ]

Pixel Dungeon

Якщо ви ніколи не грали в Pixel Dungeon, ви пропустили багато розваг. Мабуть, це найкращий спосіб познайомитися із жанром roguelike (рогалик) на смартфоні. Коротше кажучи, це легка рольова гра з випадково згенерованими рівнями, предметами та монстрами.

Це означає, що немає двох однакових проходжень. Щоразу вона унікальна, тож мине багато часу, перш ніж вам набридне грати в цю гру.

Завантажити: Pixel Dungeon для Android (безкоштовно, доступні покупки через додаток) | iOS ($2,99)

[appbox googleplay com.watabou.pixeldungeon ]

[appbox appstore id1002210090 ]

Unblock Me

Ви можете знати Unblock Me за його реальним аналогом Rush Hour. Налаштування просте: у вас є сітка 6×6 блоків, які можуть рухатися лише в напрямку своєї довжини, і ваша мета — витягти червоний блок із сітки.

Очевидно, що це гра-головоломка, складніша, ніж можна було очікувати, але весела та захоплююча. Спочатку у вас не буде проблем з будь-яким рівнем, але, просуваючись вперед, вам доведеться зупинитися і подумати про наступний крок. Це спонукає думати нестандартно, і кожна перемога приносить задоволення.

Завантажити: Unblock Me для Android | iOS (безкоштовно, доступні покупки через програму)

[appbox googleplay com.kiragames.unblockmefree ]

[appbox appstore id315019111 ]

Doodle Jump

Doodle Jump — це нескінченна вертикальний стрибунець. На відміну від багатьох популярних нескінченних ранерів, Doodle Jump виглядає менш шаленим і хаотичним. Натомість це викликає звикання та є однією з найкращих мобільних ігор, щоб вбити час.

Ваша мета – піднятися на кожен рівень якомога вище. Просто переконайтеся, що ви не впали і не зіткнулися з ворогами. Є багато унікальних перешкод, які становлять складний виклик, але також багато бонусів, які допоможуть вам.Звичайно, якщо ви хочете чогось більш сучасного, ви також можете спробувати Doodle Jump 2, але ви справді не можете перемогти класику.

Завантажити: Doodle Jump для Android (безкоштовно, доступні покупки через додаток) | iOS ($0,99)

[appbox googleplay com.lima.doodlejump ]

[appbox appstore id307727765 ]

Mini Metro

Міні Метро може бути просто найбільш розслаблюючою стратегічною грою, коли-небудь створеною. Ви коли-небудь хотіли стати планувальником мережі метрополітену, намагаючись максимізувати ефективність посадки/висадки пасажирів, заспокоюючись під спокійне, ритмічне стрибання звуків навколишнього середовища? Тоді це гра для вас.

Завантажити: Mini Metro для Android ($1,06) | iOS ($3,99)

[appbox googleplay nz.co.codepoint.minimetro ]

[appbox appstore id837860959 ]

Cut the Rope

Коли мова йде про класичні мобільні ігри в App Store і Google Play Store, Cut the Rope є однією з найкращих. Ця гра використовує фізику в такий розумний і простий для розуміння спосіб, що ви миттєво станете залежними від цієї гри.

Навіть після того, як Cut the Rope набула величезної популярності, з’явилося багато нових сиквелів гри, але оригінальний Cut the Rope залишається таким же веселим, і вам обов’язково варто спробувати.

Завантажити: Cut the Rope для Android | iOS (безкоштовно, доступні покупки через додаток)

[appbox googleplay com.zeptolab.ctr.ads ]

[appbox appstore id1024506959 ]

Super Hexagon

Шукаєте жорстку гру, яка не ставиться до вас як до дитини? Super Hexagon – це та гра. Вона дуже проста, але дуже важка — насправді це одна з найскладніших ігор. Середній гравець програє свою першу партію за три секунди.

Що чудово в Super Hexagon, це те, що це важко, але справедливо. Кожна втрата є вашою провиною, тому вам хочеться спробувати знову. Досить потренувавшись, кожен може врешті-решт перемогти цю гру (якщо він не здасться першим).

Завантажити: Cut the Rope для Android | iOS ($2,99)

[appbox googleplay com.distractionware.superhexagon ]

[appbox appstore id549027629 ]

Papers, Please

Papers, Please — одна з найкращих консольних ігор, у які можна грати на смартфоні. Її історія інтригуюча, персонажі унікальні, таємничі, а часом навіть смішні, і кожне рішення, яке ви приймаєте в грі, може врятувати або зруйнувати ваше — і життя вашої родини.

Ви будете грати за офіцера імміграційної служби з Арстоцької, вигаданої країни, де нещодавно закінчилася війна. Ваше завдання полягає в тому, щоб переконатися, що кожному дозволено в’їзд до вашої країни і що вони не шукають проблем. Звичайно, незабаром ви зрозумієте, що грати за офіцера імміграційної служби більш захоплююче, ніж здається.

Завантажити: Papers, Please для Android ($5,04) | iOS ($4,99)

[appbox googleplay com.llc3909.papersplease ]

[appbox appstore id935216956 ]

Wordsmyth

Wordsmyth — це розслаблююча гра в слова, яка вам сподобається, якщо ви є частиною тренду Wordle. Ця гра дасть вам дев’ять різних букв, і ваше завдання – знайти якомога більше слів. Не хвилюйтеся; гра дасть вам стільки підказок, скільки вам потрібно, якщо ви застрягнете.

Щодня ви отримуватимете новий набір літер і слів, але ви завжди можете повернутися до попереднього дня, якщо захочете закінчити, перш ніж почати новий день. Загалом, це одна з найкращих словесних ігор, у які можна грати на смартфоні.

Завантажити: Wordsmyth для Android | iOS ($2,99)

[appbox googleplay com.RDaES.Wordsmyth.Word ]

[appbox appstore id1534959553 ]

Journey

Journey — одна з найкращих, найбільш розслаблюючих інді-ігор, яку можна знайти на будь-якій консолі чи смартфоні. Ця гра не розповість вам нічого про себе. Коли починаєш, ти не знаєш, що робиш і куди йдеш; все, що ви знаєте, це те, що ви повинні продовжувати це з’ясовувати. Але, як ви можете здогадатися з назви, у цій грі йдеться про подорож, а не про пункт призначення.

Подорож перенесе вас у пригоду унікальним світом, якого ви ніколи раніше не бачили, і вам сподобається кожна хвилина.

Завантажити: Journey для iOS ($2,99)

[appbox appstore id1445593893]

За матеріалами: Makeuseof

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися