Для туриста: 6 додатків для пошуку житла за кордоном

Скоро остаточно потеплішає, а це означає, що для туристів і мандрівників відкривається новий сезон поїздок. І якщо знайти квитки і визначні пам’ятки можна на двох дюжинах сайтів за запитом у «Гуглі», то з якісним житлом у багатьох виникають проблеми. Вирішити їх допоможуть такі програми:

Booking.com

Мабуть, найбільш популярний додаток для бронювання готелів у світі. Охоплює понад 500 000 готелів з більш ніж 200 країн, що гарантує можливість знайти потрібний номер у будь-який світовий столиці. Забронювати, до речі, можна не тільки готель, але і хостел або туристичний будиночок. Серед переваг – зручні фільтри і можливість прокласти маршрут до місця проживання.

WeHostel

Для більшості туристів житло – не більш ніж місце для ночівлі. А навіщо переплачувати за цілий номер, якщо переночувати можна і в хостелі? WeHostels розроблялася спеціально для смартфонів, тому забронювати ліжко в хостелі можна в кілька свайпів. Оплатити проживання можна прямо в додатку, а вбудований порадник дозволить знайти найцікавіші локації і події.

Завантажити можна тут.

HomeAway

Якщо за готель ви переплачувати не готові, а хостел не дотягує за рівнем комфорту, можна забронювати на кілька діб квартиру через HomeAway. Цей додаток дозволяє зняти житло прямо у власників. Можна знайти пропозиції в різних країнах у всьому світі з детальним описом і фотографіями. Список прилеглих пам’яток додається.

Fewo-direkt – Ferienwohnungen
Fewo-direkt – Ferienwohnungen
Developer: Vrbo
Price: Free

CouchSurfing

Є категорія туристів, котрі надають перевагу не комфорту, а особистому спілкуванню і пошуку нових знайомств. CouchSurfing дозволить знайти друзів у різних країнах світу, які із задоволенням поселять вас у себе на кілька ночей. Вартість житла й умови проживання узгоджуються особисто. Каучсерфінг дозволить знайти не тільки дешеве житло, а й друзів для прогулянок містом.

Couchsurfing Reise-App
Couchsurfing Reise-App
Developer: CouchSurfing Inc.
Price: Free

Airbnb

Airbnb – це щось середнє між сервісом для пошуку квартири і каучсерфінгом. Він дозволяє швидко орендувати кімнату або квартиру у власника, причому спочатку можна познайомитися з власником і оцінити житло за фото й описом. Додаток відрізняється доступними цінами і дозволяє при бажанні навіть здати свою квартиру на час від’їзду.

Airbnb
Airbnb
Developer: Airbnb
Price: Free

Ostrovok

Ще один російськомовний додаток для бронювання готелів у різних країнах. Серед переваг – зручний і зрозумілий інтерфейс, фільтри для пошуку і детальні описи готелів. Програма орієнтована в основному на СНД і має найповнішу базу готелів у цьому регіоні.

Популярні записи:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я