Вівторок, 18 Червня, 2024

Куди здавати вторсировину

Відпрацьовані батарейки, газорозрядні лампи, що перегоріли, пластикові пляшки та інші побутові відходи можна просто викинути у смітник. Згодом вони потраплять на звалище, де будуть забруднювати ґрунт та повітря шкідливими речовинами. Набагато відповідальніше здати вторсировину в спеціальні пункти прийому, звідки вона відправиться на переробку або безпечну утилізацію. Видання «Велика Епоха» спільно з міськими активістами підготувало інтерактивну мапу, на якій вказано місця, куди ви зможете здати небезпечні або просто непотрібні відходи.

Вона зроблена на базі Google Maps та має кілька шарів, котрі показують пункти прийому відходів того чи іншого типу. Вони позначаються на карті відповідними піктограмами.

Вмикати та вимикати ці шари можна просто ставлячи чи знімаючи позначки біля них на робочій панелі зліва, яку за потреби можна прибрати з екрана. Таким чином ви можете залишити на мапі лише ті пункти прийому, що вам потрібні. Кожен тип пунктів прийому має власні піктограми. Наприклад, помаранчеві будиночки – це точки компанії «Київміськвторесурси», які в основному приймають макулатуру, пластик, ганчір’я, склобій, шини та пляшки. Відповідно, позначки батарейок, ламп, термометрів тощо показують, де приймають ці види відходів.

Позначки на мапі інтерактивні. Натиснувши на конкретну, ви отримаєте додаткову інформацію про пункт прийому – назву організації, опис, контактну інформацію та адресу.

Наповнювати карту можуть і прості користувачі, які знають, де приймають вторсировину. Для цього проект має додаткову карту, куди і треба вносити інформацію. Після її перевірки адміністрацією проекту позначки з’являться і на основній. У додаткової мапи є й перевага – на основній інформація поки що доступна лише для Києва, а на користувацькій позначено пункти прийому по всій Україні.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися