Office Quest: офісний планктон нового покоління

Лайтова атмосфера, сатиричні і смішні образи не можуть не піднімати настрою, тому залипати в цю гру весело

Час від часу на PlayMarket серед тонн ММО-стратегій і шутерів трапляються справді оригінальні і круті проекти, один із таких – Office Quest. Сама концепція для нас вже не є новою, гра сильно нагадує Desire, але так само сильно від неї відрізняється. Кому буде цікавий «Офісний квест» і чим він так розчарував?

Оригінальні образи і крутий художній стиль

Схоже, над дизайном Office Quest працював професійний художник. У гри мальована графіка в нейтральних і одноманітних тонах, які прекрасно передають загальну атмосферу офісних приміщень і настрій «планктону».

До речі, в Office Quest аж ніяк не «офісний планктон» а скоріше «офісний зоопарк» і «офісний город» – усі працівники і сюжетні персонажі (та й сам ГГ) чомусь одягнені в костюми тварин, овочів або незрозумілих створінь. Виглядає це дуже навіть кумедно, але мені не надто зрозуміло, що автори хотіли цим показати.

Гра Office Quest

З технічного боку все чудово: хороші текстури, правильно підібране світло, адекватна анімація дій та ідеально витримана стилістика. І хоча складних ефектів і високполігональних моделей немає, за графіку можна поставити 10 із 10.

Тап-головоломка

Геймплейно Office Quest дуже схожа з Desire, щоправда, більше сподобається казуалам, тому що сюжет за фактом лінійний, не потрібно думати, куди йти в першу чергу, – грати доведеться максимум на 2-3 локаціях. Процес взаємодії з навколишнім середовищем автоматизований, якщо Дезіре доводилося думати, який предмет інвентарю до чого застосувати, то містер Планктон буде взаємодіяти з об’єктом автоматично при наявності в нього потрібного предмета.

Управління як таке відсутнє, просто тапаєм по екрану, щоб персонаж переміщався локацією і здійснював певні дії там, де це передбачено.

Єдине, що виправдовує назву проекту, – логічні загадки. Доведеться думати, де дістати той чи інший предмет або куди його можна увіткнути. Утім, спрощений геймплей дозволяє краще пройнятися загальною атмосферою, яка досить фанова.

Жодних проблем

Важливі соціальні теми в Office Quest не піднімаються, у певні моменти проходження виникає питання, що тут відбувається (наприклад, коли ананас пояснює морквині, чому продажі падають), але гострих питань вони не стосуються.

Office Quest

За сюжетом головний герой переслідує дивну червону квіточку – єдину яскраву пляму в сірій офісній рутині, і в процесі переслідування йому потрібно долати різні перешкоди. Сюжет лінійний і будується за принципом: потрапляємо на локацію, вирішуємо загадку, потрапляємо на іншу локацію.

З іншого боку, лайтова атмосфера, сатиричні, а часом і відверто смішні образи (чого тільки сам ГГ вартий) не можуть не піднімати настрою, тому залипати в Office Quest весело.

Головне розчарування

Основна проблема, з якою довелося зіткнутися, – гра платна. Ну тобто з Плеймаркету ви її завантажуєте безкоштовно, вам дозволяють пройти 2 розділи, а потім раптово виявляється, що повна версія коштує 80 грн.

Гра Office Quest

Це, м’яко кажучи, неприємно, чому б тоді окремо не викласти демку й окремо фул-версію в платний розділ? Сподіваєшся отримати безкоштовну круту гру, а отримуєш тільки уривок. Розробники, не треба так.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я