Понеділок, 11 Грудня, 2023

Shadow Strike: війна з висоти пташиного польоту

Майбутнє не стоїть на місці, технології та штучний інтелект проникають в усі сфери життєдіяльності людини і ледь не в першу чергу – у бойові дії. Популярний на Плеймаркеті шутер Shadow Strike пропонує нам узяти під управління цілого бойового дрона і відчути, як ведеться сучасна війна. Але чи все так райдужно, як обіцяють в описі?

Si-Fi реалізм

Із перших хвилин гри можна зрозуміти, що графіка в Shadow Strike зроблена під «реальність». Ніяких яскравих кольорів і низькополігональних моделей – тільки сувора картинка з лінз дрона, розбавлена смужками HP і підсвічуванням дружніх військ.

Ідея хороша тим, що для створення реальної атмосфери не знадобилося малювати складні текстури і створювати динамічні анімації – з висоти пташиного польоту все і так здається дуже реалістичним. Правда, атмосфера трохи губиться в лобі й ангарі, де можна побачити більш «мультяшно» промальованих персонажів і строкаті керовані ракети з мініганом усіх кольорів веселки.

У цілому графіка непогана, але особливих вражень не викликає, навряд чи можна назвати її «фішкою» гри.

Ціле «гніздо» безпілотних пташок

Дронобудування в Shadow Strike набагато більш розвинене проти сучасних технологій, тому гравцеві можуть запропонувати величезний перелік дронів різної комплектації і призначення. Тут є все: від легких штурмовиків до важких бомбардувальних корпусів з нішами під бомби і некеровані ракети.

Кожен дрон можна покращувати, підвищуючи параметри радара, броні, маневреності тощо, а також вішаючи на корпус більш смертоносну зброю. Мініган великого калібру? Легко. Поліпшені керовані ракети з підвищеним радіусом вибуху? Без проблем – плати за все. Більшість модифікацій доступні за внутрішню валюту, але в деяких випадках вимагають донат або «золото», яке купується за донат.

П’ять хвилин, політ нормальний…

Суть гри, власне, в тому, щоб, використовуючи згадані вище дрони, виконувати різні завдання: супровід колони, прикриття посадкового майданчика, зачищення території або вбивство «цілі» – різноманітність місій вражає.

Однак при більш детальному ознайомленні починаєш розуміти, що все зводиться до того, щоб затапати екран, безперервно випускаючи керовані ракети, косячи піхоту з кулемета і посилаючи «пастки» на зустріч ракет ворога. На всю цю різноманітність місій пропонують стандартний набір – кілька іконок зброї і кнопка пострілу, загальна мета і суть не змінюється.

Підбиваючи підсумки, можна рекомендувати Shadow Strike для вбивання часу і «розвантаження мозку», але на більше гра навряд чи здатна. Естетичного задоволення небагато, як і геймплейного, утім, краще один раз побачити самому…

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися