Що подивитись на вихідних: 6 найкращих серіалів березня

Попереду чергові вихідні, а це означає, що в багатьох наших читачів нарешті з’явиться час додивитись улюблені серіали або подивитися нові цікаві проекти. А щоб ви довго не шукали, ми коротко розкажемо про 6 найкращих серіалів минулого місяця.

Я зомбі

Драма-комедія знята за мотивами однойменного коміксу. Цього місяця вийшов уже п’ятий сезон, тому багато читачів уже добре знайомі із серіалом. За сюжетом безтурботна й успішна дівчина в один день виявляє, що перетворилася на зомбі. Щоб задовольняти голод та інші «зомбі»-потреби, Олівія Мур влаштовується на роботу в місцевий морг.

Осмос

Серіал «Осмос» багато в чому нагадує «Чорне дзеркало». Картина розповість про нову технологію пошуку партнера для любовних стосунків. Система аналізує думки й повадки людини, щоб знайти ідеальну другу половинку, але не завжди все йде так, як задумувалось… Глядачі побачать, скільки готова віддати людина, щоб знайти справжнє кохання.

The OA

The OA – це напівфілософський, напівфантастичний серіал, який розповість про сліпу дівчину Прері Джонсон. Одного разу вона зникає безвісти, але через кілька років повертається в рідне містечко з прекрасним зором. Прері пережила кілька експериментів, під час яких практично вмирала. Власне, на переживанні посмертного досвіду і заснований серіал. Любителям паранормального рекомендуємо.

Шибайголова

Фільм з однойменною назвою вийшов на екранах ще у 2003-му, але серіал розкриває історію вуличного супергероя набагато цікавіше і ширше. Метт Мердок, успішний юрист, одного разу потрапляє в автокатастрофу, після якої сліпне. У результаті втрати зору інші органи чуття Мердока істотно загострюються, завдяки чому він отримує надздібності.

Пастка 22

Події серіалу розповідають про пілота ПВС США –0 Джона Йоссаріана. Щоб піти з небезпечної служби і повернутися до рідних, військовий прикидається божевільним і потрапляє в бюрократичну пастку. Згідно з документом «Пастка 22», людина, яка використовує божевілля як причину відсторонення від служби, автоматично вважається здоровою. Картина знята за мотивами однойменного роману Джозефа Хеллера, а в головній ролі – Джордж Клуні, тому атмосфера гарантована.

Американські боги

Ну й останній серіал зі списку не потребує додаткового представлення. «Американські боги» – одне з найкращих міських фентезі останніх років, яке покаже протистояння старих і нових богів. Багато хто вважає, що через відхід ключових акторів «Американські боги» в другому сезоні можуть позбутися своєї атмосфери. Що ж, краще 1 перегляд, ніж 100 рецензій.