П’ятниця, 1 Березня, 2024

Вибір житла за допомогою CityScale

При купівлі чи оренді нерухомості часто потрібно знати не тільки її ціну. А ще, наприклад, який там рівень злочинності чи забруднення району. Дізнатися про всі такі параметри для житла в Україні можна за допомогою сервісу CityScale.

Це інтерактивна карта, що показує інформацію про кілька параметрів підбору житла: вартість квартир та їхньої оренди, комунальні тарифи, транспорт, злочинність, здоров’я, джерела забруднення та освіта.

У кожної категорії є власна вкладка, а інформація ж на мапі показується за допомогою умовних позначок. Наприклад, у розділі «Транспорт» є позначки всіх зупинок. Наводите на конкретну з них курсор і бачите список маршрутів та видів транспорту, що йдуть через неї. Проблеми є лише зі станціями метро. Вони показуються дуже дрібно, бо для цього використовуються стандартні позначки «Яндекс.Карт», а на загальному плані їх не видно.

Найбільш функціональні розділи сервісу присвячені купівлі та оренді квартир. На мапі дуже наочно пояснюється, де в столиці дешеве житло, а де дороге.

Також за конкретними позначками можна подивитись наявні цінові пропозиції.

На обох вкладках є фільтри, за якими ви можете вибрати тільки такі параметри, що вас цікавлять. Наприклад, однокімнатні квартири на 1-5 поверсі чи 4-кімнатну на 25-му. Або за конкретною ціною.

Дуже корисний розділ про джерела забруднення. Там ви знайдете погані з екологічної точки зору місця, а також детальну інформацію, що до цього призводить.

А на мапі злочинності ви дізнаєтесь, чи багато в районі крадіїв та правопорушень загалом.

Працює сервіс не лише по Києву, а й в усій Україні.

При бажанні на  CityScale можна зареєструватись, тоді ви зможете дивитись дані про ваш будинок, спілкуватися із сусідами, створювати заходи, та виставляти оцінки місцям, які зможуть бачити всі відвідувачі. Правда, поки що їх доволі мало.

 

1 коментар

Comments are closed.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися