Як дізнатись погоду на курортах

Наближаються зимові свята, багато людей поїдуть на відпочинок, а дехто тільки планує подорож. Неважливо, що ви зібрались робити – кататися на лижах чи купатися в теплому морі. Головне – щоб цьому сприяла погода. Як дізнатися, якою вона буде на курортах, ми розповімо далі.

Інтернет-ресурси

У мережі є багато погодних сайтів. Усе, що від вас вимагається, – це задати назву міста та часовий проміжок – і вам покажуть прогнозовану температуру, чи підуть опади, яким буде вітер тощо. Деякі ресурси для спрощення роботи з ними саме туристами ввели окремі курортні розділи. Наприклад, на сайті sinoptik.ua для огляду доступні цілі курортні регіони. Там можна зробити загальний огляд погоди в заданій місцині, а також подивитися прогноз для конкретних місць. Є не тільки закордонні місця, а й українські, наприклад, Карпати.

Окремий курортний розділ є на сайті meteo.ua. На карті світу там можна вибрати регіон, що вас цікавить, також є список популярних українських та закордонних курортів й туристичних міст.

За схожою схемою працює і meteoprog.ua: спочатку вибираєте регіон, потім країну, конкретне місце і дивитесь погоду, що доступна на два тижні вперед.

Дізнатись погоду на місяць вперед пропонує Gismeteo. Правда, система не дуже зручна. Спочатку треба вибрати місто чи регіон (при цьому мапи немає, лише ручний ввід), а потім на головний панелі пункт «Прогноз на місяць». При цьому детальну інформацію дають все одно тільки на два тижні, а далі – лише орієнтовна температура повітря та опади.

Це що стосується загальної погоди. Для любителів гірськолижного спорту таких прогнозів зазвичай недостатньо, бо на якість лижних трас впливає багато параметрів. Тому для любителів активного зимового відпочинку є окремі ресурси.

Cайт SkiTours пропонує текстові зведення з гірськолижних метеофронтів. На сайті у відповідному розділі надається вичерпна інформація про курорти різних країн: де і скільки випало снігу, які ділянки трас доступні для катання, а які ні, також дається прогноз на найближчі дні.

Схожу інформацію надає і сайт Snow-Forecast.com. Там доступні як текстові, так і схематичні прогнози погоди до 9 днів, в тому числі й для українських курортів.

Про стан гірськолижних трас розкажуть не лише погодні зведення. Їх можна побачити й на власні очі, скориставшись сервісами перегляду веб-камер. Головне, щоб на курорті працювали самы камери, а сайти знайти не проблема. На тому ж Snow-Forecast є такий сервіс. До того ж переглядати можна не лише наживо, а й архівні записи.

Є і більш професійні майданчики. На сайті snoweye.com ви знайдете 5,5 тис камер з різних гірськолижних курортів. Напевне, є там і камера з того, куди ви зібрались.

А на сайті onthesnow.com є ще й погода.

Камери з вітчизнянихтрас також є на сайті webcam.guru.ua.

На цьому сайті є й камери звичайних курортних міст. Хоча вони (як по Україні, так і по світу) з погляду туриста не такі цікаві – хіба що подивитись, чи не йде дощ.

А от просто поспостерігати за нічним життям Лондона чи Нью-Йорка – чому б ні? Особливо під час свят, наприклад, глянути, як люди святкують настання Нового року на Таймс-Сквер. Для цього є сайти на кшталт EarthCam, WorldCam чи Webcam Hopper.

Там показують трансляції із сотень міст по всій планеті, а також є тематичні добірки (серед них – і з гірськолижних та морських курортів) — дивитися не передивитися.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я