Четвер, 18 Квітня, 2024

Як одесити покращують місто через інтернет

Кожна нормальна людина хоче жити в комфортному та охайному місті. Причому зробити його таким можна і самому. Чи хоча б допомогти. В Одесі для цього запустили платформу «Мой город», яка покликана об’єднати небайдужих городян до облаштування міста.

Сайт працює за принципом краудфандингової платформи та має ознаки соціальної мережі. Кожен зареєстрований учасник має власну сторінку, де вказано його ім’я та додаткова інформація. Наприклад, чим він може бути корисний як волонтер.

Зареєстровані учасники можуть подавати на розгляд відвідувачів власні ідеї та проекти. Для них на сайті створено окремі розділи. В «Ідеях» люди залишають свої думки стосовно того, як покращити життя в місті без конкретних планів реалізації. Ідею можна обговорити в коментарях а також лайкнути — чим більше вподобань, тим вище вона підіймається на сторінці розділу.

У розділі «Проекти платформи» (а також частково на головній сторінці) показуються конкретні задумки, які потребують реалізації. Їхні автори вказують точну суму, яку треба зібрати на проект. Відвідувачі можуть або пожертвувати деяку суму, або запропонувати іншу допомогу. Подані проекти проходять модерацію, що убезпечує від шахрайства.

Корисний для міста проект не обов’язково створювати саме на платформі «Мой город». Але й проінформувати про нього теж не завадить. Для таких ініціатив є розділ «Інші проекти».

Такі проекти також мають свої сторінки з детальним описом та можливістю обговорення. От тільки пожертвувати гроші на них через платформу не можна. Але є можливість зв’язатися з авторами проекту та запропонувати свою допомогу.

Також на платформі є розділ з анонсами цікавих міських подій. Як і в інших розділах, там є детальна інформація про захід та контакти огранізаторів. А зареєстровані користувачі можуть додавати свої анонси.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися