Субота, 2 Березня, 2024

Автомобілі активують магазини

Машини стають дедалі більше схожими на смартфони, і черговий етап на цьому шляху – онлайнові магазини. Концерн BMW саме запустив у рамках концепції ConnectedDrive спеціалізований мережевий маркет додаткових сервісів і послуг. Система вже працює в Бельгії, Люксембурзі та Німеччині, а з наступного року стане доступна і в інших країнах.

ConnectedDrive пропонує власникам автомобілів BMW послуги та додатки, які надають різну інформацію і мультимедійні матеріали. З цією систеомю автомобілісти можуть, наприклад, здійснювати локальний пошук в інтернеті, отримувати дані про ситуацію на дорозі і новини, оновлювати статус у соціальних мережах тощо.

Поява магазину ConnectedDrive Store дозволить підключати додаткові сервіси та оновлювати встановлені в авто системи ConnectedDrive. Зробити це можна буде через персональний комп’ютер або безпосередньо через бортову автомобільну систему завдяки наявності роз’єму для SIM-карти.

Спочатку сервіс ConnectedDrive Store запропонує оновлення інформації про дорожній трафік у реальному часі, апдейти карт і деякі інші опції. Надалі перелік доступних служб буде розширюватися, і за доступ до деяких з них доведеться платити гроші.

Детальніше про магазин ConnectedDrive Store концерн BMW розповість на виставці електроніки CES 2015, яка проходитиме на початку січня в Лас-Вегасі.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися