Zombie Hive – простий і динамічний олдскульний таппер

Кілька годин, а то й днів інтенсивних тапів вам забезпечені

Zombie Hive – казуальна гра, яка розповідає про порятунок тих, хто вижив, із заповненої зомбі вежі. Геймплейно найбільше нагадує «таппер» з елементами РПГ і економічної стратегії. Проект – той рідкісний випадок, коли на перший погляд простий і монотонний процес здатний реально затягнути геймера.

Пікселі й олдскул з елементами аніме

Графіка Zombie Hive зроблена у форматі 2D. Промальовка якісна, але на всіх текстурах чітко проглядаються пікселі, що говорить про бажання розробників додати духу олдсукльних консольних ігор. Дещо дивують анімешні вирази облич персонажів, але вони на диво органічно вписані в загальну атмосферу зомбі-апокаліпсису.

Присутня фонова музика з одноманітним, але ненабридливим мотивом. Звуковий супровід мінімалістський і теж у дусі старої ігротворчої школи.

Тапай, тапай і ще раз тапай

За сюжетом спецзагін вривається в зомбі-вежу, щоб знищити зомбі-інкубатор на її нижньому поверсі (імовірно, 100-му), врятувати тих, хто вижив, і попутно дослідити живих мерців. Спочатку геймплей здається простим і навіть примітивним, але тільки спочатку.

Геймеру доведеться системно, поверх за поверхом, пробиватися через сталеві перегородки за допомогою бура. Поки бур робить свою справу, на пройдених поверхах утворюються захисні команди і час від часу з’являються ті, хто вижив, і супермонстри.

Усе обладнання: автомобіль для зібраної крові, бур і захисні команди потрібно час від часу посилювати і модернізувати.

Загалом потрібно:

  • Стежити за стоянням команд і бура
  • Модернізувати все це
  • Тапати на тих, хто вижив, і монстрів
  • Запускати дослідження

Незважаючи на те, що геймплей таповий і всі дії можна виконувати пальцем однієї руки, процес стає далеко не простим зі збільшенням кількості пройдених рівнів (вони не зачищаються і не зникають). Тому, пробуривши перші 20 левелів, геймер вже може відчути «напряг», а до дна ще 80.

Основна фішка, якою Zombie Hive чіпляє гравця, – «ще один рівень». Бур проходить рівень залежно від модернізації від 30 сек і до декількох хвилин, тому виникає нав’язливе бажання пробурити ще трошки, усього кілька хвилин же, – у результаті півгодини наче й не було.

Висновки

Zombie Hive – цікавий проект з на перший погляд примітивним геймплеєм. Утім, відразу ж після запуску спостерігається активна динаміка ігрового процесу. Олдскульна і проста графіка, а також мінімалістська озвучка не дозволяють відволікатися на картинку і сприяють концентрації уваги на геймплеї. Кілька годин, а то й днів інтенсивних тапів вам забезпечені.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я