Субота, 15 Червня, 2024

Як дізнатися збережений у браузері пароль

Забутий пароль до якогось веб-сайту, який зберігся лише в менеджері паролів браузера, не означає, що необхідно заводити новий акаунт на цьому веб-сервісі. Пароль можна швидко повернути, навіть якщо немає змоги його відновити через електронну пошту, до якої він прив’язаний. Для цього досить просто зазирнути під зірочки, якими прикривають веб-навігатори секретні символи.

Щоб приховати символи пароля від очей сторонніх, браузери не використовують якихось складних алгоритмів шифрування. Вони просто використовують функції HTML та CSS для заміни на зірочки. Повернути замість них літери та цифри паролю можна, якщо замінити функцію маскування на функцію відображення тексту.

Цей спосіб працює у всіх браузерах, тому покажемо його детально лише на одному прикладі Opera 12. Для відкриття паролю необхідно почати вхід на сайт та ввести збережену у менеджері паролів інформацію. На екрані з’являться заповнені поля логіну та паролю.

Після цього наведіть мишкою на поле з паролем на натиснути праву клавішу. У контекстному меню оберіть пункт «Проінспектувати елемент».

Після цього відкриється вікно інспектора коду, а в ньому буде виділено рядок з функцією приховування паролю.

Замініть в полі type слово password на text та натисніть клавішу вводу. Це автоматично відкриє прихований зірочками пароль.

Ідея: Hongkiat

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися