Що робити, коли забули PIN-код до смартфона

Якщо ви випадково заблокували собі доступ до смартфона, наприклад, забули PIN-код чи графічний ключ, не варто панікувати. Повернути працездатність мобільника можна навіть без візиту до сервісного центру.

Неважливо, що ви виберете – скинути налаштування вручну або довірити це фахівцям ремонтної майстерні, – з даними доведеться розпрощатися. Після цього можна переходити до відновлення працездатності мобільника.

У кожного гаджета на Android є так зване меню відновлення – через нього зазвичай інсталюють оновлення та виконують інші дії. Щоб зайти в нього, вимкніть телефон. Коли він повністю відключиться, натисніть кнопку зменшення гучності (у деяких мобільниках – збільшення гучності) та кнопку живлення. Точну комбінацію саме для вашого телефона можна знайти за допомогою пошуковика.

Коли ви опинитеся всередині меню відновлення, знайдіть опцію wipe data/factory reset. Переміщуйтеся між пунктами кнопкою гучності, а клавішею живлення – підтверджуйте дію.

Після очищення жорсткого диску смартфона виберіть опцію reboot system now для перезавантаження. Ви отримаєте гаджет із програмним забезпеченням наче щойно з магазину.

Зображення: PhoneArena