Вівторок, 25 Червня, 2024

Слухати музику з власного ПК будь-де

Якщо хочеться на роботі чи у відпустці насолоджуватися своєю музичною колекцією, тоді не обов’язково брати з собою весь комп’ютер. Його можна залишити вдома, налаштувавши так, щоб він став музичною станцією з доступом через інтернет. Завдяки цьому пісні можна буде слухати будь-де просто в браузері.

Для організації такого стримінгового сервісу знадобиться утиліта AudioStreamer, яка підходить до операційних систем  Windows XP, Windows Vista, Windows 7 та Windows 8. Вона не потребує інсталяції, її необхідно лише розпакувати з архіву після завантаження. Після запуску AudioStreamer працює у фоновому режимі і нагадує про себе іконкою в системному лотку.

Щоб налаштувати утиліту, необхідно відкрити веб-браузер та ввести в його адресному рядку адресу http://localhost:9090.

Після цього стане доступним інтерфейс утиліти, який розділений на декілька секцій: налаштування, музична колекція та поточне відтворення. Після першого запуску всі поля будуть порожніми, і необхідно додати до бази музичну колекцію, натиснувши на кнопку Manage Settings.

Зазначте адресу папки з музикою та натисніть кнопку (re)create database. AudioStreamer просканує бібліотеку файлів та додасть їх до свого каталогу.

Щоб прослуховувати музику в дистанційному режимі, необхідно відкрити на гаджеті веб-браузер та ввести в ньому IP-адресу комп’ютера з встановленим AudioStreamer. У локальній мережі її можна дізнатися, подивившись властивості мережевої карти. А ось для доступу через інтернет необхідно замовити в інтернет-провайдера послугу «Білий IP». Після цього введіть його, наприклад, 192.168.1.4 та порт 9090 в адресний рядок веб-браузера:

Так само можна підключатися до потокової музики на мобільному пристрої:

Зображення: Addictive Tips

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися