Вівторок, 16 Липня, 2024

Таймер без обмежень на смартфоні

В Android є вбудований інструмент для відмірювання відрізків часу, і його можливостей буде достатньо, наприклад, для того, щоб зварити яйце, чай або приготувати яєчню. Якщо потрібно відміряти довші періоди часу або бачити залишок часу для кількох справ одночасно, тоді стандартна програма не підходить. У такому разі можна скористатись утилітою Downcount, яка має більше можливостей таймера.

Інтерфейс цієї програми досить простий та не викликає складнощів. На екрані після запуску в лівому верхньому кутку відображається назва утиліти, а справа – кнопка додавання нових таймерів. Решта площі екрана відведена під активні події.

Downcount

Кожному завданню можна призначити його ім’я та встановити дату кінця. При цьому якщо ввести дату з минулого, тоді утиліта буде все одно показувати кількість пройденого часу. Це зручно, якщо хочеться пам’ятати, наприклад, скільки днів пройшло від виходу на пенсію або він виходу у відпустку.

Downcount_New Downcount_Date

Одним із недоліків Downcount є те, що вона не показує години та хвилини і розрахована лише на дуже великі інтервали часу, які обраховуються днями та місяцями.

Утиліта доступна в Google Play безоплатно, проте в такій версії вона буде показувати рекламу.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися