Середа, 22 Травня, 2024

Віртуальне збільшувальне скло на Android

У випадку, коли контент виглядає занадто дрібним на екрані смартфона чи планшета і важко розгледіти деталі, тоді його можна збільшити. Подібна функція реалізована у браузерах, однак іноді вона буває потрібною в інших програмах: у Google Play, YouTube тощо. Реалізувати таку функцію допоможе  сам Android, який має вбудовані інструменти для цього.

Для збільшення частини екрана необхідно ввімкнути жести віртуальної лупи (Magnification gestures). Вони знаходяться в меню Налаштування та Спеціальні (Settings -> Accessibility) Після їхньої активації зображення на екрані можна наблизити потрійним тапом на ньому. Навігація виконується перетягуванням двох пальців, а щипковим жестом можна змінювати масштаб збільшення. Щоб повернутися у нормальний звичайний режим, необхідно повторно виконати потрійний тап по екрану. Ось як це виглядає вживу:

Якщо ж необхідно швидко переглянути збільшене зображення, наприклад, дрібний текст на картинці, а після цього – повернутися в нормальний режим, тоді можна активувати тимчасове збільшення. Для цього необхідно також потрійно тапнути на екрані, однак після третього дотику до дисплею палець не треба прибирати. Як тільки його відірвати, тоді система повернеться у нормальний режим.

Функція віртуального збільшувального скла працює в буль-якій утиліті окрім клавіатури та навігаційного рядка. Окрім цього, нею можуть скористатися лише власники пристроїв, в яких встановлений Android 4.2.2 або вище.

попередня стаття
наступна стаття
TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися