Середа, 24 Липня, 2024

Які смартфони Android отримають запис дзвінків: пояснення Google

Уже кілька місяців існує інформація, що в Android повернеться функція запису дзвінків, яку повністю прибрали з виходом Android 9 Pie. У Google опублікували офіційне роз’яснення щодо повернення функції запису дзвінків. Вона вже почала поширюватися на смартфонах Android.

Функція запису дзвінків вимагає операційної системи Android 9 Pie або новішої версії. Також потрібно мати додаток Google Phone для дзвінків, сумісний пристрій. Ще потрібно бути в регіоні чи країні, де дозволено запис дзвінків. Точний список країн і моделей смартфонів поки не опубліковано.

Запис дзвінка можливий лише в ручному режимі натисненням відповідної кнопки в інтерфейсі. Активувати її можна тільки після того, як на другому кінці лінії знімуть слухавку. При цьому вони почують автоматичний звуковий сигнал про те, що ведеться запис дзвінка. Також не можна почати запис у режимі очікування, при вимкненому звукові та під час конференц-зв’язку.

Фірмовий додаток Google Phone встановлюється як стандартна програма для дзвінків на пристрої Google Pixel, смартфони в рамках програми Android One і Xiaomi у низці країн Європи.

Одними з перших запис дзвінків отримали користувачі смартфонів Nokia в Індії. Минулого тижня на їхніх телефонах оновився додаток Google Phone, в якому запис дзвінків став активним.

Із випуском операційної системи Android 6 Marshmallow у 2015 році Google закрила офіційний інтерфейс для запису дзвінків. Розробники додатків були змушені вигадувати власні способи виконати запис. У 2018 році у Android 9 Pie заблокувала всі можливості запису дзвінків, що підтвердили розробники популярних програм для запису розмов CallRecorder – ACR та BoldBeast Android Call Recorder. Єдиною можливістю записувати розмови стало отримання рут-доступу, що нині також стає дедалі складнішим і вже неможливо для деяких марок телефонів.

2 КОМЕНТАРІ

  1. мені телефони без запису непотрібні..неможе САМСУНГ ..зате можуть китайці ..гуд бай самсунг

    • Китайцы тоже в своих глобалках заменили свои звонилки на гугловские, без возможности записи разговоров.

Comments are closed.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися