Як дізнатися, до яких країн можна їхати без візи

Наприклад, українці вільно можуть летіти до 15 країн Америки, 8 країн Європи, 16 країн Африки, 25 країн Азії та 8 країн Океанії.

Спакувати валізу, сісти на літак та полетіти за кордон – таке можливо, якщо в пункті призначення не вимагатимуть візу. Щоб дізнатися, чи потрібна віза українцю під час мандрівки до тієї чи іншої держави, можна ретельно вивчати сайти консульств. Але в інтернеті є веб-сайт, який покаже цю інформацію зручніше та швидше.

На сайті VisaDB (visadb.io) досить вказати своє громадянство, і він покаже повний список країн, куди можна вільно в’їжджати. На картці кожної країни вказано, як довго можна перебувати без візи і наскільки дорожче або дешевше в ній житло, харчування і транспортні послуги. Детальніше порівняння цін можна подивитись, натиснувши на кнопку Cost comparison. Також є кнопка порівняння погодних умов, але вона ще не працює: сайт поки що у стадії альфа-тестування.

Наприклад, українці вільно можуть летіти до 15 країн Америки, 8 країн Європи, 16 країн Африки, 25 країн Азії та 8 країн Океанії.

VisaDB збирає дані не тільки з урядових сайтів, але й зі сторонніх джерел. Тому перш ніж вирушати в поїздку, отриману інформацію варто перевірити.

1 коментар

 1. Провалилось альфа тестирование, для Украины, список стран безвиза в европе обширнее чем 8 стран.

  “Если считать те государства, которые сейчас
  выдают визы для краткосрочных путешествий, а с 11 июня начнут пускать
  без виз, только по биометрическому паспорту, то их – 30. Это все
  государства ЕС, кроме Великобритании и Ирландии, а также 4 государства
  за пределами Евросоюза. Полный перечень: Австрия, Бельгия, Болгария,
  Греция, Германия, Дания, Эстония, Исландия, Испания, Италия, Кипр,
  Латвия, Литва, Лихтенштейн, Люксембург, Мальта, Нидерланды, Норвегия,
  Польша, Португалия, Румыния, Словакия, Словения, Венгрия, Финляндия, Франция, Хорватия, Чехия, Швейцария, Швеция.”

Comments are closed.