Вівторок, 18 Червня, 2024

Як додати список популярних матеріалів під кожним записом сайту

Навіть найцікавіші публікації губляться під щоденним натиском нових матеріалів. Виокремити подібні записи можна за допомогою плагінів найпопулярніших постів. На платформі WordPress вони зазвичай відображають список у боковій панелі (сайдбарі) сайту. Є простий спосіб без навичок програмування розмістити подібні матеріали після основного тексту публікації.

Платформа WordPress є однією з найпопулярніших у світі для побудови сайтів. Її використовують найбільші портали світу, включаючи BBC America,  Bloomberg Professional, Sony Music, Microsoft News Center, Quartz, The Walt Disney Company, Time Inc., Facebook Newsroom, The New York Times, Mercedes-Benz. При цьому вона лагідна до новачків і з допомогою доступних плагінів дозволяє реалізувати багато чого без програмування.

Встановіть у свій блог WordPress два плагіни: Add Widget After Content, а також WordPress Popular Posts чи Trending/Popular Post Slider and Widget. Після встановлення кожен плагін потрібно активувати, натиснувши відповідну кнопку поруч з ним.

У панелі управління (адмінка) WordPress перейдіть в розділ «Вигляд» та клацніть на пункт Widget After Content. Відкриються налаштування цього плагіна, де в розділі Post Types поставте позначку навпроти Pages. Так список не виводитиметься на сторінках, наприклад, на головній сторінці. Натисніть кнопку збереження змін.

В розділі «Вигляд» перейдіть до «Віджети» та переконайтеся, що з’явилося поле After Content. Перетягніть у нього віджет Trending Posts як звичайно це робиться для розбіщення віджета на боковій панелі. Налаштуйте Trending Posts, вказавши кількість матеріалів у списку, сортування тощо.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися