Як на Android конвертувати рукописний текст у друкований

Писати замітки іноді простіше і швидше від руки, але смартфони пропонують лише набирати його клавішами. Буде легше, якщо рукописний текст конвертувати в друкований. Так можна прискорити набір текстів на клавіатурі смартфона.

Для того щоб написаний пальцем на екрані текст ставав друкованим, необхідно скористатися додатком MyScript Stylus. Він розпізнає намальовані на дисплеї лінії і конвертує їх у цифрові символи.

Працювати з MyScript Stylus досить просто. Після встановлення програми необхідно активувати клавіатуру в налаштуваннях операційної системи і встановити її за замовчуванням. Потім нею можна користуватися в будь-якому додатку, з поштовими клієнтами, чатами, текстовими редакторами тощо включно. При цьому замість клавіш буде спеціальне поле для малювання букв пальцем.

У MyScript Stylus є повний набір засобів сучасної клавіатури: він має вбудовану перевірку граматики, автодоповнення слів і автоматичне розставлення пробілів.

Додаток підтримує 54 мови, серед яких російська та українська. Завантажити утиліту можна безплатно на цій сторінці Google Play.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я