Вівторок, 16 Липня, 2024

Як на Android конвертувати рукописний текст у друкований

Писати замітки іноді простіше і швидше від руки, але смартфони пропонують лише набирати його клавішами. Буде легше, якщо рукописний текст конвертувати в друкований. Так можна прискорити набір текстів на клавіатурі смартфона.

Для того щоб написаний пальцем на екрані текст ставав друкованим, необхідно скористатися додатком MyScript Stylus. Він розпізнає намальовані на дисплеї лінії і конвертує їх у цифрові символи.

Працювати з MyScript Stylus досить просто. Після встановлення програми необхідно активувати клавіатуру в налаштуваннях операційної системи і встановити її за замовчуванням. Потім нею можна користуватися в будь-якому додатку, з поштовими клієнтами, чатами, текстовими редакторами тощо включно. При цьому замість клавіш буде спеціальне поле для малювання букв пальцем.

У MyScript Stylus є повний набір засобів сучасної клавіатури: він має вбудовану перевірку граматики, автодоповнення слів і автоматичне розставлення пробілів.

Додаток підтримує 54 мови, серед яких російська та українська. Завантажити утиліту можна безплатно на цій сторінці Google Play.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися