Як на Android робити фотографії з таймстампом

photo

Навіть старі телефони мали те, що сучасні потужні смартфони з гігабайтами оперативної пам’яті не мають «з коробки». Мова йде про таймстамп на фотографіях, який дозволяє завжди знати, коли відзнята та чи інша фотографія. Сьогодні ця інформація зберігається в метаданих файлу і зникає, якщо його редагувати в графічному редакторі. Окрім цього, таймстамп дозволяє знати час зйомки навіть при роздруковуванні знімка на папері. У Google Play десятки різних фотокамер, але багато з них також не надають такої функції.

Отримати таймстамп на фотографіях можна з камерою A Better Camera. Вона доступна в безплатній та платній ($0,99) версіях. Вона також надає HDR, панорами до 360 градусів, нічний режим, серійну зйомку, експобрекетинг та багато іншого.

Активувати в A Better Camera таймпстамп можна, зайшовши в налаштування. Перейдіть у розділ «Збереження та пересилання», і в ньому тапніть на опцію «Таймстамп». Вкажіть, у якому форматі повинна програма ставити дату, чи повинна вона друкувати час. Тут же виберіть формат часу (12 годин чи 24 години), колір та розмір шрифту.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я