Неділя, 14 Липня, 2024

Як на Android робити фотографії з таймстампом

photo

Навіть старі телефони мали те, що сучасні потужні смартфони з гігабайтами оперативної пам’яті не мають «з коробки». Мова йде про таймстамп на фотографіях, який дозволяє завжди знати, коли відзнята та чи інша фотографія. Сьогодні ця інформація зберігається в метаданих файлу і зникає, якщо його редагувати в графічному редакторі. Окрім цього, таймстамп дозволяє знати час зйомки навіть при роздруковуванні знімка на папері. У Google Play десятки різних фотокамер, але багато з них також не надають такої функції.

Отримати таймстамп на фотографіях можна з камерою A Better Camera. Вона доступна в безплатній та платній ($0,99) версіях. Вона також надає HDR, панорами до 360 градусів, нічний режим, серійну зйомку, експобрекетинг та багато іншого.

Активувати в A Better Camera таймпстамп можна, зайшовши в налаштування. Перейдіть у розділ «Збереження та пересилання», і в ньому тапніть на опцію «Таймстамп». Вкажіть, у якому форматі повинна програма ставити дату, чи повинна вона друкувати час. Тут же виберіть формат часу (12 годин чи 24 години), колір та розмір шрифту.

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися