Як на Android створити власні шпалери

Завантажені з інтернету фонові зображення на екран смартфона не зроблять ваш мобільник унікальним. Додати йому справжньої індивідуальності можна, встановивши власно створені шпалери.

Для цього можна скористатися утилітою FreshCoat Wallpaper Creator. Вона розповсюджується безплатно і дозволяє створювати шпалери на основі суцільних кольорів та фотографій.

Для створення шпалери на базі суцільного кольору доступно кілька опцій. Можна вибрати з восьми вже готових варіантів у бібліотеці або можна вказати бажаний колір з палітри RGB. Якщо вибрати не вдається, тоді можна перекласти це завдання на програму – вона може випадковим чином вибирати колір. Далі можна додати різноманітні ефекти до суцільного кольору, наприклад, прозорість чи ефект боке. Після цього просто натисніть кнопку «Apply», щоб застосувати отримане зображення.

Для шпалер на основі фотографії можна вказати знімок з пам’яті телефона. Після цього відкриється вбудований редактор, у якому можна обрізати та дещо поліпшити знімок, додавши ефекти та фільтри.