Середа, 24 Липня, 2024

Як на Galaxy Z Flip 3 запустити будь-який додаток на його зовнішньому екрані

Смартфони лінійки Galaxy Z Flip є цікавим рішенням для тих, кому набридли сучасні “лопати” у кишені. Оскільки ці мобільники згинаються навпіл, у них є невеликий зовнішній екран. І в цьогорічному Samsung Galaxy Z Flip 3 екран став функціональнішим, хоча й з деякими обмеженнями. Наприклад, Samsung не дозволяє виводити на нього будь-який додаток. Однак це обмеження можна обійти.

Офіційно Samsung дозовляє виводити на зовнішній екран Z Flip лише обмежений набір віджетів. Серед них – керування музичним програвачем, доступ до Samsung Health, погода, читання сповіщень, дисплей для камери.

Ентузіасти знайшли в програмному забезпеченні Galaxy Z Flip3 експлойт, який дозволяє запустити на зовнішньому екрані смартфона браузер SubUI-browser 1.1 з двигуном GeckoView. Використовуючи цей браузер можна відкривати веб-сторінки, а також додавати власні віджети. При цьому для використання цього екслойта не потрібно отримувати рут-доступ.

Перед установкою та запуском браузера SubUI-browser 1.1 необхідно видалити вбудований додаток Samsung Health.

Для успішної роботи браузера на зовнішньому екрані необхідно, щоб на смартфоні був вимкнений екран блокування. Також не вдасться використовувати екранну клавіатуру. Перемикання між додатками виконується кнопкою живлення та свайпом.

У Z Flip3 встановили 6,7-дюймовий екран з роздільною здатністю 2640х1080 пікселів (FHD+) та підтримкою частоти оновлення до 120 Гц. Механічні пошкодження мають менше турбувати покупців цього телефону завдяки використанню скла останнього покоління Corning Gorilla Victus.

Додатковий дисплей, який у лінійці Z Flip розміщений на зовнішній стороні корпусу, також виготовлений за технологією Super AMOLED та має діагональ 1,9 дюйма. Він видає зображення роздільною здатністю 260х512 пікселів.

Цьогорічні гнучкі смартфони Samsung Galaxy Z Flip3 та Z Fold3 виявилися бестселерами. Вони продаються лише 10 днів, а їхня популярність перевищила продажі всіх складних пристроїв Samsung за 2021 рік.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися