П’ятниця, 19 Липня, 2024

Як на Google Картах виміряти відстань

Іноді перед прокладанням маршруту на онлайн-картах потрібно побачити відстань між двома точками. Для цього можна попередньо виміряти її. Для швидкого вимірювання відстані на картах Google використовувати комп’ютер або мобільний пристрій.

Однією із зручних функцій Google Maps є можливість вимірювання відстані між будь-якою кількістю обраних точок. Таким чином, ви можете швидко знайти приблизну відстань по нерегулярному шляху.

Як виміряти відстань в Google Картах на комп’ютері

Відкрийте Google карти у веб-браузері та клацніть правою кнопкою миші в будь-якому місці карти. Це буде точка, яка стане початковою для вимірювання.

Одночасно з кліком з’явиться контекстне меню, у якому виберіть опцію вимірювання відстані.

Переведіть курсор миші в інше місце на карті, до якого потрібно виміряти відстань. У нижній частині сторінки буде спливаюче вікно, в якому відображається загальна відстань.

Щоб виміряти більш складний шлях необхідно продовжити проставлення додаткових точок. Після кожної такої точки в нижній частині екрану можна бачити відстань.

Уже додатні точки можна переміщати, перетягуючи їх на потрібну локацію. Також їх можна видаляти, клацнувши на них.

Як виміряти відстань в Google Картах на iPhone або Android

Для вимірювання знадобиться мобільний додаток карт Google.

У додатку торкніться і утримуйте позицію на карті, з якої потрібно почати вимірювання.

На екрані з’явиться відповідна позначка у вигляді червоної шпильки. Торкніться спливаючого вікна в нижній частині екрана, щоб розгорнути параметри цієї шпильки. Оберіть опцію вимірювання відстані.

Коли спливаюче вікно зникне, переміщайте карту до тих пір, поки воно не опиниться в центрі екрану. Потім у нижній частині екрана натисніть кнопку додавання нової точки. Відстань відобразиться в лівому нижньому кутку екрану.

Для вимірювання складного шляху із кількох точок потрібно їх додати. Для цього знову перемістіть карту, і на дисплеї з’явиться новий сегмент маршруту з новою точкою.

Щоб завершити вимірювання відстані натисніть стрілку назад у верхньому лівому куті екрана.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися