П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Як налаштувати Google Authenticator на новому Android

З різних причин паролі вважаються поганим рішенням безпеки і сервіси та онлайнові додатки пропонують альтернативні способи безпеки. Одним з популярних є використання аутентифікаційних додатків на кшталт Google Authenticator. Налаштувати цю програму на своєму новому Android досить просто.

З магазину додатків Play Store встановіть на свій смартфон програму Google Authenticator. При першому запуску вона пропонує ознайомитися із загальною інформацією по ній. Якщо ви вже використовували цю програму раніше, її вступну презентацію можна пропустити.

На наступному екрані Google Authenticator запропонує налаштувати свій акаунт. Зробити це можна двома способами: відсканувати QR-код камерою смартфона або ввести пароль, який надає сервіс, до акаунту котрого ви підключаєте Google Authenticator.

При успішному підключенні на екрані Google Authenticator з’явиться рядок із кодом, а також таймер активності цього коду. Код потрібно ввести на сервісі, до якого прив’язаний акаунт протягом часу, поки таймер не вичерпався. Після закінчення часу код заміниться на новий.

Щоб прив’язати ще один акаунт у Google Authenticator необхідно натиснути на кнопку з іконкою плюса в правому нижньому куті екрану.

При перенесенні Google Authenticator на новий смартфон запустіть на ньому Google Authenticator. На старому смартфоні відкрийте меню Google Authenticator, натиснувши кнопку з трьома точками у правому верхньому куті. Тапніть іконку перенесення акаунтів та виберіть опцію експортування. Введіть пін-код телефону та отримайте на екрані QR-код.

На новому смартфоні у  Google Authenticator в меню перенесення акаунтів натисніть іконку імпортування. Відкриється камера, якою потрібно відсканувати QR-код, що знаходиться на екрані старого смартфона. Після цього акаунти автоматично перенесуться на новий гаджет.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися