Як підключити геймпад PS5 до Android

можна грати в ААА-тайтли своєї консолі в будь-якій кімнаті без прив’язки до телевізора.

Ігровий контролер PS5 DualSense можна використовувати на своєму смартфоні Android. Це можливо завдяки тому, що геймпад використовує підключення по Bluetooth.

Візьміть ігровий контролер PlayStation 5 та затисніть одночасно кнопки Share та PS на кілька секунд. Про зміну поточного режиму підключення сповістить світловий індикатор, який почне мигати синім. Це означає, що DualSense увійшов в режим підключення.

На смартфоні Android знайдіть в налаштуваннях пункт опцій Bluetooth. Зайдіть в нього та активуйте модуль Bluetooth. Запустіть пошук сумісних девайсів поруч та дочекайтеся поки у списку з’явиться DualSense. Тапніть на нього та дочекайтеся завершення з’єднання, про що світловий індикатор DualSense сповістить зупинкою мигання.

Джойстик DualSense не підтримується багатьма іграми на Android. Більше сенсу надає його використання з мобільним додатком Remote Play. Це програма, що дозволяє в локальній мережі стримити ігри з PS4 та PS5 на смартфон. Так можна грати в ААА-тайтли своєї консолі в будь-якій кімнаті без прив’язки до телевізора.