Субота, 13 Липня, 2024

Як подовжити термін автономності контролера PS5

Контролер DualSense PlayStation 5 — це багатофункціональний пристрій введення, який може запропонувати багато зручностей в іграх, але він відомий не надто великим часом автономної роботи. Є кілька простих способів, за допомогою яких можна збільшити час роботи батареї контролера PS5.

Налаштуйте автоматичне вимкнення контролерів

Кожному іноді потрібно відпочити від ігрової сесії. Якщо ви плануєте деякий час бути далеко від консолі, не варто залишати контролер увімкненим протягом тривалого періоду часу, оскільки це зайво розряджатиме акумулятор. Таким чином, вам слід зайти в системні налаштування PS5 і налаштувати опцію енергозбереження, щоб ваші контролери автоматично вимикалися.

Зменште яскравість світлової панелі

Кожен DualSense оснащений світловою смугою навколо сенсорної панелі, яка має різноманітні функції, щоб повідомляти вам про певні речі в грі. Коли ви входите в декілька профілів одночасно, ця світлова панель навіть відображає певні кольори, щоб ви могли знати, якому гравцеві призначено який контролер. Однак це постійно увімкнене світло може з часом споживати невелику кількість енергії, тому ви захочете зайти в налаштування контролера PS5 і зменшити яскравість, щоб подовжити термін служби акумулятора.

Вимкніть динамік контролера

DualSense пропонує кілька унікальних варіантів зворотного зв’язку в грі через маленький мікрофон на передній панелі контролера. Хоча це може посилити занурення в певні ігри (або навіть працювати як мікрофон, якщо у вас немає гарнітури), це може мати незначний вплив на час автономної роботи. Якщо ви не активно використовуєте цю дещо нішеву функцію, перейдіть до налаштувань контролера та повністю зменште гучність, щоб отримати трохи додаткового часу для гри.

Зменшити інтенсивність вібрації

Не можна заперечувати, що DualSense забезпечує один із найкрутіших тактильних відгуків, які ми коли-небудь бачили, чудово поєднуючи відчуття у ваших руках із подіями, що відбуваються на екрані. Але вся ця вібрація споживає більше енергії, ніж ви думаєте. Ви можете зменшити цю інтенсивність у налаштуваннях контролера або взагалі вимкнути її, якщо хочете.

Вимкніть адаптивні тригери

Подібно до тактильного зворотного зв’язку, адаптивні тригери DualSense є унікальним і переконливим доповненням до ігор на PS5, забезпечуючи напругу на тригерах для захоплюючих вражень від таких речей, як стрільба з рушниць або витягування великих предметів у грі. Але не дивно, що це також може трохи вплинути на час автономної роботи, тому, якщо ви не дуже зацікавлені в цій функції, перейдіть до налаштувань контролера та вимкніть його .

Використовуйте бездротову гарнітуру

Хоча DualSense має можливість використовувати дротову гарнітуру, все, що підключено до цього гнізда для навушників, споживає енергію. Якщо ви можете це зробити, замість цього використовуйте бездротову гарнітуру, щоб зупинити невелике, але помітне споживання електроенергії контролером.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися