Субота, 9 Грудня, 2023

Як повернути кнопку «Переглянути зображення» в пошук Google

Пошуковий гігант Google нещодавно уклав угоду з фотоагенцією Getty, і в усіх інтернет-користувачів зникла корисна кнопка. Зникла клавіша «Переглянути зображення», натиснення якої відкривало саму картинку. Інтерфейс пошуковика пропонує лише переглянути зображення на сайті чи поділитися посиланням. Ось кілька способів, як можна отримувати прямий доступ до картинок.

Повернути в пошуковик кнопку «Переглянути зображення» допоможе спеціальне розширення ViewImage для Chrome або Opera. Просто встановіть його з магазину, і при наступному пошуку кнопка буде на своєму місці.

Також можна перейти на анонімний пошуковик DuckDuckGo. Він використовує потужності Google, але при цьому захищає приватність користувачів. При пошуку зображень його інтерфейс пропонує лише одну кнопку «Переглянути зображення», яка дає прямий доступ до картинки.

Хоча Google прибрав кнопку, він поки що залишив можливість прямого доступу до зображення. Для цього необхідно натиснути правою кнопкою на картинці та натиснути пункт «Відкрити зображення в новій вкладці».

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися