П’ятниця, 1 Грудня, 2023

Як позбутися випадкових кліків тачпаду при наборі тексту

Hands using windows 10 on laptop and smartphone

Мабуть, кожен власник ноутбука потрапляв в ситуацію, коли під час друку курсор перестрибував у випадкове місце, і нові слова з’являлися не там, де потрібно. Подібне відбувається через те, що тачпад на лептопах легко задіти рукою. Деякі моделі тачпадів мають опцію «Дотик долонею», яка стежить за випадковими торканнями. Але якщо вона не допомагає чи її немає в налаштуваннях тачпаду, ситуацію все одно можна виправити.

У Windows 10 можна встановити поведінку тачпаду під час друку. Для цього відкрийте налаштування системи та перейдіть у розділ «Мишка та сенсорна панель». У секції «Сенсорна панель» знайдіть меню, що випадає, та вкажіть затримку: коротка, середня, довга. Клікніть ОК та закрийте вікно налаштувань.

capture_001_25082016_143225

Тепер тачпад не буде спрацьовувати під час друку, оскільки ви встановили затримку його роботи. Чим швидше ви друкуєте, тим коротшу затримку можна встановити. При довгій затримці може виявитися так, що треба скористатися тачпадом, але час його блокування ще не закінчився. Підберіть час затримки за власним відчуттям комфорту.

Користувачам інших ОС Windows можна завантажити утиліту Touchpad Blocker. Вона має невеликий розмір у 470 кілобайтів і працює за тим же алгоритмом, що опція у Windows 10. Вкажіть інтервал, на який треба блокувати тачпад, а також опції автозапуску, блокування коліщатка миші тощо.

touchpad blocker

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися