Середа, 24 Липня, 2024

Як приховати спогади в Google Фото

Мобільний додаток Google Фото пропонує власникам гаджетів на iOS та Android час від часу згадувати події з функцією “Спогади”. Однак алгоритм цієї функції не здатен відрізнити фото, що вам подобаються від тих, які б ви не хотіли б бачити. Якщо “Спогади” набридають вам певними фото, такі небажані спогади можна приховати.

Щоб приховати певні спогади в Google Фото спершу відкрийте додаток Google Фото на своєму телефоні. Після цього торкніться пальцем зображення іконки свого профілю у верхньому правому куті екрану.

У меню, що відкриється, натисніть опцію “Налаштування фотографій”, а після цього – тапніть по кнопці “Спогади”.

Оберіть функцію приховування людей та домашніх тварин, щоб прибрати відображення спогадів про деяких ваших знайомих або тварин. Якщо вам не хочеться бачити знімки за певний проміжок часу, тоді тапніть функцію приховування дат для виключення обраних днів з добірки.

Після того, як ви приховали спогади про певних людей та домашніх тварин чи певні дати, ви більше не побачите ці небажані спогади у Google Фото. Якщо ви хочете змінити частоту та тип спогадів, ви можете знайти налаштування сповіщень та розширені налаштування в тому самому місці, де є параметри “Сховати людей та домашніх тварин” та “Сховати дати”.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися