Вівторок, 16 Квітня, 2024

Як примусово перезавантажити телефон

Іноді комп’ютер поводиться дивно, і просто вимикають, вмикають знову, і він працює. Те ж саме відбувається і зі смартфонами. Якщо телефон поводиться дивно, найшвидше рішення повернути його до нормальної роботи- перезавантаження.

Якщо у вас iPhone 8 або пізнішої версії, потрібно натиснути кнопку збільшення гучності, потім кнопку зменшення гучності, і додатково натиснути і утримувати бічну кнопку живлення праворуч, поки не з’явиться логотип Apple.

Утримуйте цю кнопку натиснутою і не відпускайте її. Як тільки ви побачите спливаючий логотип Apple, перезавантаження відбувається успішно.

Якщо у вас телефон Samsung Galaxy, натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності і кнопку живлення протягом приблизно 7-10 секунд, і це призведе до перезавантаження.

Якщо на вашому смартфоні або телефоні Galaxy немає спеціальної кнопки живлення, утримуйте бічні кнопки і кнопки регулювання гучності протягом того ж часу.

На Samsung є також класна опція – перезавантажити телефон в безпечному режимі. Це призводить до відключення багатьох сторонніх додатків і якщо проблема була в додатку – гаджет працюватиме нормально, дозволивши видалити таку програму.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися