Вівторок, 16 Квітня, 2024

Як пришвидшити мобільний інтернет при вимкненні світла

При вимкненні електроенергії мобільна базова станція, яка відповідає за цей район, виявляється перевантаженою. Швидкість завантаження значно знижується, і навіть новинна сторінка може відкриватися кільках хвилин. Браузер Firefox на ПК дозволить швидко відкривати сайти навіть при дуже повільному мобільному інтернеті.

Сучасний інтернет не пристосований для повільного інтернету – рік за роком сайти «товстішають». Навіть сторінки з текстом сьогодні «важать» по кілька мегабайтів, і тому будуть довго завантажуватися. А Google в своєму браузері Chrome взагалі вимкнув режим економного завантаження сторінок.

Для швидкого завантаження інтернет-сайтів скористайтеся браузером Firefox на ПК та встановіть в нього розширення Easy Image Blocker. Це адаптація відомого розширення Images Like Opera, яке перейняло ідею з браузера Opera 12.

Easy Image Blocker (https://addons.mozilla.org/ru/firefox/addon/easy-image-blocker/) дозволяє вимкнути завантаження всіх картинок на веб-сайтах. Тому сторінки миттєво «худшають» на сотні кілобайтів і значно швидше завантажуються при повільному інтернеті.

Користувачі старої Opera 12 пам’ятають, що вона мала чудовий режим вимкнення завантаження зображень. При цьому дизайн сторінки не спотворювався, оскільки замість картинки було просто порожнє місце.

Браузер Opera 12 уже багато років не існує, але можливість завантажувати сторінки без картинок дуже затребувана. Тому для Firefox створили розширення Images like Opera, яке завантажує веб-сторінки без картинок. Однак компанія Mozilla, яка розробляє Firefox, змінила архітектуру Firefox і це розширення перестало працювати.

1 коментар

  1. в результате бла бла бла, а о способе ни слова, ясно понятно )))

Comments are closed.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися