П’ятниця, 14 Червня, 2024

Як швидше працювати в Google Docs

business-man-working-with-laptop-computer-and-documents-in-office

Ви можете ефективніше обробляти документи у веб-пакеті Google Docs. Ось чотири корисні поради.

  1. Копіюйте кілька об’єктів до веб-буферу обміну

Веб-програма Docs має власний буфер обміну, завдяки чому ним можна користуватися на різних машинах. При цьому він здатний зберігати не один, а кілька елементів. Також є можливість вставляти простий текст або текст з форматуванням. Для цього виділіть текстовий блок та перейдіть до меню «Редагувати». У ньому натисніть «Веб-буфер обміну» і виберіть «Копіювати». Щоб вставити з меню «Редагувати», натисніть «Веб-буфер обміну».

  1. Диктуйте комп’ютеру

Полегшити друкування можна, якщо відмовитися від нього і перейти на голосове управління. У пакеті Docs є вбудований інструмент розпізнавання голосу, який можна включити в меню «Інструменти». Це також можна зробити комбінацією Ctrl+Shift+S у Windows чи Cmd+Shift+S на macOS.

  1. Робіть автоматичні текстові скорочення

Пришвидшити введення також можна, друкуючи символи в режимі автозаміни. Наприклад, знак копірайту можна отримати, набравши на клавіатурі (c). А при наборі ? можна отримати дріб у стандартному вигляді.

  1. Швидше переходити до помилок

У Google Docs можна легко переміщуватися між неправильно надрукованими словами. Натискайте відповідно Ctrl+’ чи Ctrl+; для переміщення вперед та назад. Курсор стрибатиме по словах, які підкреслені червоною лінією.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися