Як створювати дуже дивні картинки, написавши кілька слів

Щоб створити зображення просто введіть кілька слів у текстове поле та натисніть кнопку з олівцем. Почекайте кілька хвилин, поки штучний інтелект згенерує зображення.

Можна візуалізувати навіть найбільш дивну словесну фантазію. Спеціальний сайт Craiyon на базі штучного інтелекту створює картинки за словесним описом.

Щоб створити зображення просто введіть кілька слів у текстове поле та натисніть кнопку з олівцем. Почекайте кілька хвилин, поки штучний інтелект згенерує зображення. Зазвичай на генерацію потрібно близько трьох хвилин.

Штучний інтелект запропонує набір із дев’яти зображень. Оберіть те, що подобається вам найбільше та завантажте його.

Якщо очікуваного вами зображення немає у запропонованих варіантах – змініть словесний опис та запустіть генерацію повторно.

Найкращих результатів можна отримати, вводячи опис словами на англійській мові.

Існують більш потужні, ніж Craiyon, системи створення зображень за словесним описом. Це, наприклад, OpenAI DALL-E, DALL-E 2, Google Imagen. Але вони поки недоступні загальній публіці, на відміну від Craiyon.

Також можна генерувати фотографії людей, яких ніколи не існувало. Кожен раз на ThisPersonDoesNotExist.com відображається дуже якісне фото людського обличчя. Однак цих людей в реальності не існує – фото згенеровані нейромережею.

Цікаво, що створені штучним інтелектом обличчя людей викликають більше довіри, ніж обличчя реальних людей.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я